Beko Teknik Servis
7 Nisan 2020

Hasköy Beko Servisi

Beyaz eşyaların arıza vermesi günlük hayatta sıklıkla karşılaşılabilen problemler arasındadır. Beyaz eşyalar ile ilgili ortaya çıkabilen sorunlarda mutlaka alanında uzman firmalardan yardım almak gerekmektedir. Aksi takdirde beyaz eşyalarınızın tamir edilmesine değil tamamen bozulmasına sebep olabilirsiniz. Hasköy Beko servisi olarak firmamız beyaz eşyalarınızın tadilat bakım ve onarımları konusunda bilgi ve tecrübesi ile hizmet veren bir firmadır.

Beyaz eşyaların herhangi bir sorunu olması kullanıcıların mağdur olması için yeterli bir sebeptir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar sorun yaşadığı zaman insanlar hemen bu arızaların giderilmesi için arayışlara girmektedirler. Burada profesyonel bir yardım almak beyaz eşyanın hızlı bir şekilde tamir edilebilmesi ve arızanın tekrardan yaşanmaması için en önemli adımlardan bir tanesidir.

Beyaz Eşya Neden Arıza Verir

Uzman bütün teknik elemanları gibi firmamız çalışanları da beyaz eşya arızalarının genel olarak kullanıcı hatalarından kaynaklandığını belirtmektedir. Çamaşır makinesi gibi bazı araçların belirli bir yük kapasitesi bulunmaktadır. Çamaşır makinesinin kapasitesinin 1 kilo altında çamaşır atarak kapasitesini aşmamanız mümkündür. Eğer makineniz 8 kiloluk ise 7 kiloluk çamaşır atmanız yeterlidir. 8 kilonun üzerine çamaşır atmaya kalkarsanız makinanızın kazanının dönmemesi problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

Ayrıca çamaşır makinasında veya bulaşık makinesinde deterjan giriş yerleri bulunmaktadır. Deterjan giriş yerlerine kullanma kılavuzunda belirtilen deterjan miktarından fazla deterjan koymanız da makinanın sorun çıkarması için önemli bir sebeptir. Kullanma talimatını doğru bir şekilde okuyarak bu makinaları kullanmak oldukça önemlidir. Bulaşık makinesinde gerekli olan parlatıcı ve tuz gibi yardımcı maddeleri gerektiği gibi kullanmazsanız makinenin zaman içerisinde bulaşıkları tam olarak yıkamadığın ı ve hatta bulaşıklara zarar verdiğini görebilirsiniz.

Buzdolabı içinde belirli kullanma talimatları bulunmaktadır. Özellikle buzdolabında derece ayarlamaları ve kapağın çok sık açılıp kapanması dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Eğer bahsi geçen bu konularda dikkat etmezseniz beyaz eşyalarınızın arıza vermesi işten bile değildir. Hasköy Beko servisi olarak bizler herhangi bir nedenden dolayı kaynaklanan bütün arızalarınızı gidermek için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Nasıl Çalışırız

Hasköy Beko servisi olarak arıza bildirimlerinizden kısa bir süre sonra sizlere dönüş yaparak arızayı yerinde giderme konusunda hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya teknik elemanlarımız her marka ve modeldeki beyaz eşyanın tüm sorunları ile ilgili bilgili kişilerden oluşmaktadır. Herhangi bir beyaz eşya sorunu olduğu zaman alanında uzman ekibimizden yardım almak için online veya iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçerek beyaz eşyanızın tamiratını yaptırmak için hizmet alabilirsiniz. Firmamız özverili, tecrübeli çalışmaları ile beraber beyaz eşyalarda yedek parça gereksinimi olduğu durumlarda orijinal yedek parça temini konusunda da yardımcı olmaktadır.

 

Related Tags