Bosch Teknik Servis
14 Nisan 2020

Gölbaşı Bosh Servisi

İnsanların hayatında birçok alanda farklı yenilikler meydana geliyor. Onun için de ilk çağlardan bugüne çok ciddi yaşanan gelişmeler mevcut. Teknoloji hız kesmeden ilerliyor ve buna istinaden gelişmeler yaşanıyor. Günümüzde eski ya da yeni çok sayıda farklı amaçlar için üretilen cihazlar var ve bunlar da doğal olarak dönem eski ya da yeni fark etmeksizin arızalanabiliyor. İşte biz de muhtelif türden beyaz eşyalarda yaşanan arızalar da Gölbaşı Bosch servisi olarak başta Gölbaşı kenti olmak yakın çevrede hizmet veren bir firmayız.

Gölbaşı Şehrine Genel Bakış

Gölbaşı Bosch servisi olarak firmamız hakkında bilgi vermeden önce kent hakkında bilgi vermek gerekir ise Gölbaşı Ankara’nın Mogan Gölü eteklerinde olan Ankara Adana yolu üzerinde yer alan kentlerinden bir tanesidir. Doğal güzelliği ile öne çıkan dingin, sakin bir kent olup, kimi üniversitelerin burada eğitim merkezi de mevcuttur. Kent özellikle hafta sonu Ankara’dan uzak kalmak isteyenler için en yakın, en güzel alternatiftir. Bunun yanında irili ufaklı işletme olduğu için de halk çok değişik türden beyaz eşyaları kendi ekonomik gücüne göre kullanmaktadır.

Cihazların Arıza Yapma Nedenleri

Öncelikle beyaz eşya kapsamına giren ürünlerden bahsetmek gerekir ise ankastre ya da klasik olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikro dalga fırın, kurutma makinesi, buzdolabı ve kombi bu alanda söylenebilecek en temel ürünlerdir. Bu ürünler bazen yanlış kullanım, bazen elektrikte yaşanan dalgalanmalar, bazen ürünün raf ömrünün dolması, bazen üretim hatası gibi farklı sebeplerden ötürü arızalanmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Kapsamlar 

İşte biz de tam olarak bu noktada Gölbaşı Bosch servisi Bosch markalı tüm ürünlerde hizmet veriyoruz. Arızaların giderilmesi, gerekli olması durumunda  garantili olarak orijinal parça değiştirilmesi ve ilgili cihazın eksiksiz ve hatasız bir biçimde çalışması için üzerimize düşeni alanında uzman, eğitimli yıllardır bizimle çalışan personellerimiz ile kurumsal bir yaklaşım ile yapıyoruz. Alanında gerekli belgeleri olan bir firmayız

Fiyatlarımız Hakkında Genel Bilgilendirme 

Fiyatlarımız ise standart bir servis ücreti yanında eğer parça değişimi gerekir ise parçanın fiyatının da faturalandırılması olarak ücretlendirilmektedir. Ayrıca ekstra bir ücret hiçbir şart altında istenmez.

Related Tags
Tıkla Acil Ara