Bosch Teknik Servis
14 Nisan 2020

Hasköy Bosch Servisi

Çok değer verilen misafirlerin geleceği günde ya da en lazım olduğu anda beyaz eşyalardan birisinin arızalanması, hiç istenmeyen bir durum olmasına rağmen, herkesin başına en az bir defa gelmiştir. Bu durumda oldukça hızlı hareket edilmesi gerekmektedir. Çünkü arızanın bir an önce giderilmesi ve işlerin kaldığı yerden devam etmesi beklenmektedir. Ayrıca buzdolabı gibi beyaz eşyalarda meydana gelebilecek arızalar, erkenden giderilmediği zaman ürünlerin bozulmasına da neden olacaktır. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan tek şey, hızlı ve güvenilir hizmet sağlayan bir beyaz eşya servisine başvurmak olacaktır. Hasköy Bosch servisi hizmeti veren firmamız, tam da aradığınız hizmeti sizlerin ayağına kadar getirmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Neden Arıza Yapar?

Beyaz eşyalar, pek çok nedenden dolayı arıza yapabilmektedir. Bu arızaların bir kısmı, beyaz eşyanın kendi yapısından ya da teknik hatasından meydana gelebilmektedir. Ancak büyük bir çoğunluğu, kullanıcı hatalarından dolayı yaşanmaktadır. Limitinden fazla malzeme ile doldurulmaları, delici aletler ile iç yüzeylerinin zedelenmiş olması, elektrik akımının istenen düzeyde olmaması gibi nedenlerden dolayı Bosch derin dondurucularda arızalar yaşanabilmektedir. Hasköy Bosch servisi olarak, Bosch markalı beyaz eşyalarınızda meydana gelebilecek her türlü sorunun çözümünde sizlere hizmet sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her anda servisimiz sizlere bir telefon mesafesinde.

Servis Fiyatları

Farklı işlevleri yerine getiren çok sayıda beyaz eşyanın var olduğunu ve bunların da her birinde farklı farklı arızaların meydana gelebileceğini göz önüne aldığınızda, servis hizmetleri için tek bir fiyattan söz edilemeyeceğini anlayabilirsiniz. Yapılacak iş için fiyat belirlenmeden önce, bazı unsurların etkili olacağı unutulmamalıdır. Hasköy Bosch servisi firmamız da, önce olayı tetkik ederek, sonra da yapılması gereken işlemleri belirleyerek fiyat belirlemesi yapmaktadır.

Garantili Servis

Firmamız temin ederek satmakta olduğu yedek parçalar için ve beyaz eşyalarda gerçekleştirilen her türlü arıza giderme işlemi için müşterilerine garanti sunmaktadır. Bu da, garanti süresi içinde aynı sorunun tekrarlanması halinde, ücretsiz olarak işlemin yineleneceği anlamına gelmektedir. Daima müşteri memnuniyetini önceleyerek hizmet sunan firmamızın hizmetlerinden yararlanabilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için, numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Related Tags