Siemens Teknik Servis
25 Nisan 2020

Hasköy Siemens Servisi

Hemen her yerde evlerde ve iş yerlerinde kullanılmakta olan beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri bulunmaktadır. Hayatımıza birçok yönde kolaylıklar sağlamaktadır.  Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı Hasköy mahallesinde hizmet vermekteyiz. Kullanmakta olduğunuz birçok beyaz eşyanın arızalanma söz konusu olduğunda Hasköy Siemens Servisi olarak 7/24 hizmet vermektedir. Firmamız diğer firmalardan daha kaliteli bir hizmet vermektedir. Servisimizden hizmet almak için firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz. Hızlı bir hizmet ve güvenilir bir firma arıyorsanız bizi her zaman tercih edebilirsiniz.

Beyaz Eşyaların Arızalanma Sebepleri 

Hasköy Siemens Servisi olarak verdiğimiz hizmette siz değerli müşterilerimizin mutluluğu bizler açısından büyük önem taşımaktadır.  Firmamızdan hizmet almak isterseniz bizleri arayıp müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri kaydı oluşturduktan sonra servisimizde bulunan yetkili personellerimiz hızlı bir şekilde evlerinize gelmektedir. Yerinde bakım hizmeti vererek bozulan ve arızalanan beyaz eşyalarınızın onarımı ve bakımı anında gerçekleşmektedir. Genelde bozulma durumlarından bahsetmek gerekirse örneğin; buzdolabının soğutmaması, çamaşır makinesinin kireçlenmesi, fırın ayarlarının bozulması gibi birçok arıza saymak mümkündür. Genelde teknolojiye uyarlanarak üretilen bu beyaz eşyalar genellikle ayarlarının oynanmasıyla bozulma daha çok olabiliyor. Kullanmakta olduğunuz deterjanlar ve tablet gibi birçok ucuz ya da makinenize uygun olmayan temizlik maddeleri de ürünlerin bozulmasına neden olabiliyor. Birçok elektriksel arıza verebilmektedir.

Bakım ve Onarımda Kaliteli Hizmet 

Hasköy Siemens Servisi olarak sunduğumuz hizmet kalitesi ve güvenilirliğimiz kanıtlanmıştır. Firmamızda bulunan yetkili personeller işlerinde uzman personellerden oluşmaktadır. Anında onarım ve bakım yapıp sizlere uzun kullanım ömrü garantisi verilmektedir. Değişmesi gereken parçalar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Onarılması gereken parçaların firmamızda en uygun şekilde bakımı yapılıp makinenizi yeniden canlandırmaktadır. Tekrardan arıza veren beyaz eşyalarınız için firmamız tarafından bizden kaynaklı hatalarda ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamız tarafından verilen hizmet sizleri rahatlığa kavuşturmak için hızlı bir şekilde destek vermektedir. Değişmesi gereken parça fiyatları uygun olmaktadır. Yapmış olduğumuz beyaz eşya arıza giderilmesi ve onarım için profesyonel bir çalışma ortaya çıkarıyoruz. Bu kampanyalardan tüm değerli müşterilerimiz yararlanmaktadır. Firmamız için sunulan anketlerde olumlu yorumlarınız bizleri daha üst seviyelere taşıyacaktır.

Tıkla Acil Ara