Siemens Teknik Servis
25 Nisan 2020

Hüseyingazi Siemens Servisi

Evimizde, birçok ihtiyacımıza cevap veren elektronik aletler bulunmaktadır. Bu aletler temel ihtiyaçlarımız olan yemek yeme, yıkanma, temizlik gibi ihtiyaçlarımızı direk veya dolaylı yoldan karşılamamızı sağlar. Bu aletleri günlük hayatımızda aktif bir şekilde bazen her gün bazen ise haftada birkaç kez olacak şekilde kullanıyoruz. Aktif şekilde çalışan bu cihazlar dönem dönem arıza yapabilmektedir. Arızalar ufak olabileceği gibi büyük sorunlardan da kaynaklanıyor olabilir ve en kısa sürede çözümlenmesi gerekir.

Hüseyingazi Siemens Servisi olarak, tüm ekibimizle beyaz eşyalarınızın arızalarını çözmek ve ürününüzü kısa sürede onarmak için hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetine öncelik veriyor ve sizlere profesyonel olarak destek vermeye çalışıyoruz.

Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır?

Evin demirbaşlarından olan beyaz eşyaların zaman zaman arıza yapması canımızı sıkabilir ve ev işlerini aksatabilir. Bu arızalar teknik sebeplerden veya kullanım hatalarından kaynaklanabilir. Sık sık çalışmak durumunda olan beyaz eşyalar aslında içlerinde karışık bir düzenek barındırmaktadır. İnce kablolardan ve ufak parçalardan oluşan bu aletler en ufak bir yanlış müdahaleden dolayı arıza çıkartabilecekleri gibi içerideki bir kablonun yerinden oynaması bile arızaya sebep olabilir.

Hüseyingazi Siemens Servisi bu arızaları çözmek için güvenebileceğiniz bir adrestir. Tüm arıza kodlarına ve türlerine hâkimiz ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak çalışıyor ve size en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Ürünlerinizin teslimatını en kısa sürede yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Siemens Hizmet İçeriği

Onarımı yapılacak ürün bize geldiğinde ilk önce arızalanan kaynakladığı yeri ve arızanın sebebini tespit ediyoruz. Bu tespiti yaptıktan sonra arızaya sebep olan parçanın onarımına vakit kaybetmeden başlıyoruz. Onarmaya çalıştığımız parça eğer onarılamayacak durumdaysa parça değişimi yapıyoruz ve bunun için yedek parça temin ediyoruz.

Hüseyingazi Siemens Servisi sizin için en iyi ve en hızlı hizmeti sunmak için var gücüyle çalışıyor. Yedek parçayı temin ettikten sonra arızalı parçayı alıp yerine yeni parçayı yerleştiriyoruz. Ürününüzü teslim aldıktan sonra ise tekrar arızalanır diye endişelenmenize hiç gerek yok çünkü hizmetlerimizi garantili şekilde gerçekleştiriyoruz. Teslim aldıktan sonra yaşayacağınız en ufak problemde tekrar ürünü bize getirebilirsiniz, ücretsiz bir şekilde ürününüzü tekrar onaracağız.