Beko Teknik Servis
7 Nisan 2020

İncek Beko Servisi

Günümüz teknolojisi ile beyaz eşyalar yaşam alanlarımızda işlerimizi kolaylaştırmak adına yer almaktadır. Kullanımımıza bağlı olarak zamanla bozulur ve bakım yapılması gerekmektedir. İncek beko servisi tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda bildirmeniz halinde tarafınıza hızlı bir şekilde ulaşarak gerekli işlemi yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kurulum montaj hizmeti vermek dahil olmak üzere arıza bakım ve onarım işlemlerinizde yedek parça temini noktasında 7/24 hizmet vermekteyiz. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, klima ve her türlü beyaz eşyanızın bakımı yapılırken ürüne zarar vermeden tüm titizliği ile çalışan uzman kadromuz sorunlarınıza pratik çözümler üretmektedir. Zamanınızı çalmadan işlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Tamir Ve Bakımı

Beyaz eşyalarınızın bakım ve tamir işlemleri firmamız tarafından garantili bir şekilde yapılarak yedek parça temini sağlanarak yerinde çözülür. Yerine tespit hizmeti ile arızalarınızın nereden kaynaklandığı bulunur ve hızlı bir şekilde çözüm yoluna gidilir. Uzman kadromuz ile profesyonel bir bakım sağlanarak cihazlarınızın ömrü uzar ve verimlilikleri artmaktadır. Mutlaka beyaz eşyalarınıza senede 1 kere bakım yapılmalıdır.

Bakım yapılan beyaz eşyalarınız daha verimli çalışarak istenen performansı verecektir. Müşteri memnuniyeti ön planda olan incek beko servisi güler yüzlü ve uzman ekibimiz ile arıza kayıtlarına ivedilik ile dönüş sağlamakta ve müşteri mağduriyetini gidermekteyiz. Yerinde tamir yada bakım sağlanamayacak gibi bir işlem gerekiyorsa iş yerimize cihazları müşteri bilgisi dahilinde götürüp tamirini ve bakımını gerçekleştirmekteyiz. Bakım ve tamir esnasında gerekli olan yedek parçayı firmamızda bulundurur ve gerektiği durumlarda hızlı bir şekilde teminini sağlarız.

Teknik Hizmet ve Uzman Kadro

Firmamız her beyaz eşya ile ilgili gerekli donanıma sahip ve hızlı pratik çözümler ile hizmet vermektedir. Ufak tefek sorunları kendi yöntemlerinizle halletmeniz gerektiği durumlarda yedek parça temini için iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz. İncek beko servisi olarak uzman kadromuz ve hızlı politikamız ile siz müşterilerimize yardımcı olmak adına 7/24 hizmet etmek için çalışmaktayız. Beyaz eşyanızın durumu ile ilgili müşterimize bilgi verdikten sonra gerektiği durumlarda uygun fiyatlar ile parça temini sağlayarak sorunlarınıza yerinde müdahale etmekteyiz.

Related Tags