Beko Teknik Servis
7 Nisan 2020

İncirli Beko Servisi

Kullandığınız beyaz eşyalarınız birçok nedenden ötürü artık sağlıklı çalışmıyor olabilir. Her eşyada olduğu gibi elektronik eşyalar da kullanım ömrüne bağlı olarak zaman zaman arıza verebilir. Beyaz eşyalarınız için tercih edeceğiniz teknik servis eğer gerekli hizmeti kaliteli ve profesyonel koşullar ile sağlarsa bu durum eşyalarınızın ömrünün uzamasına yardımcı olur. Eşyalarınızın ömrünü uzatmak ve onları daha uzun yıllar boyunca kullanmak için Beko marka eşyalarınızda gerekli olacak servis hizmetini İncirli Beko servisi firmamızdan sağlayabilirsiniz. İncirli genelinde etkin hizmetleri ile güven veren ve sabit müşteri kitlesine sahip olan servis firmamız sizin de ihtiyacınız olacak her türlü tamir, servis ve bakım hizmetini sizlere sunar.

Çamaşır Makinelerinde Profesyonel Servis Desteği

Neredeyse her gün kullandığınız çamaşır makineleriniz bazı durumlarda sizlere hizmet veremeyebilir. Beko çamaşır makinelerinde görülen en sık problemler; Su almaması, suyu alır almaz hemen geri boşaltması, çok aşırı titreşim yapması, deterjan çekmecesinde köpük oluşması ya da bu bölmenin su kaçırması vb. şeklinde sıralanabilir. Sık yaşanan bu problemler uzman servis personellerimiz tarafından oldukça kısa sürede giderilir ve makineniz çalışır vaziyette sizlere teslim edilir. İncirli Beko servisi firmamız ile iletişime geçerek gerekli bütün hizmeti kısa sürede sağlayabilirsiniz.

Buzdolabı Arızalarında Kalıcı Çözüm

Beko buzdolapları kalitesi nedeni ile oldukça tercih edilmektedir. Ancak her eşyada olduğu gibi buzdolaplarında da belirli dönemlerde arızaların meydana gelmesi doğal bir durumdur. Bu gibi olaylarda eşyalarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlamak amacı ile İncirli Beko servisi firmamız sizlere kaliteli bir hizmet sunar. Buzdolabında görülen, soğutucu arızaları, kompresör ve motor arızaları, çok uzun süreler boyunca çalışır vaziyette kalması ya da durması, düşük sıcaklık problemi, ses sorunları, yoğunlaşma ve buzlama problemleri gibi temel sorunlar kısa sürede giderilir. Aynı gün içerisinde adresinize ulaşan personellerimiz bu sayede dolaplarınızdaki yiyecekleriniz ziyan olmadan eşyanızın çalışmasını sağlar ve mağdur olmanızın önüne geçer. Güvenilir hizmeti en uygun koşullar ile sağlamak ve Beko eşyalarınızı daha uzun süre boyunca kullanabilmek için siz de firmamız ile iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara