Beko Teknik Servis
8 Nisan 2020

Karapürçek Beko Servisi

Beyaz eşyalarınızda zaman içerisinde bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Karapürçek Beko Servisi olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve diğer tüm beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını gerçekleştirmekteyiz. Sadece arıza tamirinde değil aynı zaman gerekli periyodik bakımları da gerçekleştirmekteyiz.  Beyaz eşya tamiri kesinlikle bu konuda uzman ve profesyonel bir firma tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu noktada ise firmamız sektördeki tecrübesi ve kaliteli hizmetleri sizlere yardımcı olmaktadır. Bunun için firmamıza bir arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.

Karapürçek Beko Teknik Servisi

Beko en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından biridir. Ancak her beyaz eşya markasında yaşanan arızalar bu marka içinde olabilir. Ancak her beyaz eşyada yaşanan arıza eşya değiştirmek oldukça maliyetli olacaktır. Bunun için ilk yamanız gereken profesyonel bir beyaz eşya teknik servisinden destek almanız son derece doğru olacaktır. Örneğin; çamaşır makinenizde bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sıkma, su boşaltamam, taşma ya da gürültülü çalışma gibi rızalar gerçekleşebilir. Karapürçek Beko Servisi olarak bir arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.

Açılan arıza kaydı sonucunda uzman teknik personelimiz arıza hakkında bilgi sahibi olacak böylece en kısa sürede sorunuz çözümlenecektir. Ayrıca yedek parça temini ile de tamir süresini kısaltmaktadır. Yedek parçalarımızda da garanti sunarak sizlere daima en güvenli hizmeti vermekteyiz.  Tüm bunların yanı sıra beyaz eşyalarınız gerekli bakımlarını da gerçekleştirmekteyiz. Amacımız siz değerli müşterilerimize daima en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Beko Teknik Servis Hizmetleri

Zamanla beyaz eşyalarınızda arızalar yaşayabilirsiniz. Hatta bu beyaz eşyalarınız garanti süresi bitmiş olabilir. Bu durumda tamir için yüksek tutarlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak firmamız her zaman uygun fiyatları ile karşınıza çıkmaktadır. Sizlere ayrıca yedek parça değişimi sırasında parça hakkında bilgi vererek asla mağdur olmanıza sebep verilmez. Fiyatları konusunda sizlere detaylı olarak bilgi verilmektedir. Hizmetlerimiz koşunda daima ilkeli olarak hareket etmekteyiz. Tüm bunların yanı sıra Karapürçek Beko Servisi konusunda daima oldukça profesyonel olarak hizmet vermektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak bir kayıt oluşturmanız olacaktır.

Related Tags
Tıkla Acil Ara