Bosch Teknik Servis
25 Nisan 2020

Karapürçek Bosch Servisi

Dünden bugüne kadar insanoğlu sürekli olarak bir devinim göstermiştir. Taş devrinden, ateş yakarak yemek pişirmelerden, elde yıkanan çamaşırlardan, bugün gelinen nokta gelecekte neler olacağının da net bir göstergesidir. Ancak her şey de sorun olabileceği gibi üretilen her üründe de kimi zaman sorunlar yaşanabilmektedir. İşte o noktada da Bosch markalı ürünler için Karapürçek Bosch servisi başta Karapürçek olmak üzere tüm bölgede dünya devi Bosch markalı ürünler ile ilgili olarak hizmet vermektedir.

Karapürçek Semtine Genel Bakış

Firmamız Karapürçek Bosch servisi hakkında bilgi vermeden önce öncelikle bilmeyenler içn Karapürçek hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Ankara’da Altındağ ilçesine bağlı olan mahallelerden bir tanesidir ama ilçenin en büyük mahallesi olup nüfusu da giderek artmaktadır.

Bunun yanında mahallede orta ekonomik düzeyden insanlar yaşamakta ve bu insanlar çok değişik özellikte olan gereksinimler doğrultusunda beyaz eşya ve diğer elektrikli ev aletlerini kullanarak yaşamlarını kolaylaştırmaktadır.

Bosch Markası Beyaz Eşya Ürünleri

Dünyanın en büyük, en prestijli markalarından bir tanesi olan Bosch markasının bir ürününü alıp, yıllarca kullanmak mümkündür. Nitekim markanın ürünleri içinde çok değişik irili, ufaklı ürün vardır. Fırınlar, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ürünler, buzdolabı, mikro dalga fırın, kombi ilk anda söylenebilecek olan ürünlerdir. Markanın tüm bu ürünleri için de alt modeller de mevcuttur. Her bütçeye, her kesime uyan bir ürünü markanın mevcuttur.

Firmamız Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

İşte Karapürçek Bosch servisi olarak biz de bu çok özel markanın tüm ürünlerinde modeli, yaşı ne olursa olsun kesintisiz olarak hizmet veriyoruz. Tüm ürünlerde kesintisiz olarak arıza olması durumunda arızanın giderilmesi için alanında uzman, eğitimli, donanımlı mavi yakalı personellerimiz ile anında sizlere ulaşarak sorunlarınızı gideriyoruz. Elektriksel, mekaniksel tüm arızalar gideriliyor.

Firmamızda Bosch markasının ürünlerinde eğer parça değişimi gerekli olur ise orijinal garantili olarak yedek parça değişimine gidiyoruz. Özellikle yedek parça ağımızın son derece geniş olduğunu belirtmemiz gerekir. Fiyatlarımız ise son derece uygun olup, ödeme noktasında da müşterilerimize her türlü kolaylık gösterilmektedir.

Related Tags
Tıkla Acil Ara