Siemens Teknik Servis
25 Nisan 2020

Kayaş Siemens Servisi

Kayaş Siemens servisi ile çalışmanız çeşitli elektronik ve beyaz eşyalarınızın onarımı için gerekli olabilir. Bu eşyalar bazı sebeplerden dolayı arızalanarak çalışmadığında, servis hizmetine ihtiyaç duymanız normaldir. Elektrik ile çalışan bu tür eşyaların neden arıza verdiğini anlamak ve bu arızanın nasıl giderileceğini çözmek bizim işimizdir.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalar kullanım süreleri boyunca çeşitli sebeplerden ötürü arıza verebilirler. Bu durumda hiç beklemeden Kayaş Siemens servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel olarak servis hizmeti vermekteyiz.

Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır?

Mutfakta kullanılan beyaz eşya türleri buzdolabı ve bulaşık makinesidir. Bunun yanında fırın, ocak ve davlumbaz gibi ankastre ürünleri de mevcuttur. Mutfak dışında yer alan beyaz eşya ürünü ise çamaşır makinesidir. Eğer bu eşyalardan biri bozulursa ve çalışmazsa evdeki işler aksar. Yani çok sık kullanılan ve hemen hemen her gün ihtiyaç duyulan eşyalar olduklarından arızaları evde ciddi bir boşluk yaratır.

Bu tür eşyalar elektronik parçalar içerirler. İçlerinden bazı kablolar geçer ve çeşitli düğmelere basarak özelliklerini devreye sokabilirsiniz. Eğer bu düzenekte herhangi bir aksama meydana gelirse, eşyalarınız bozulur ve çalışmaz. Çalışmama durumu ya da istediğiniz şekilde çalışmama durumu görülebilir.

Siemens Servisi Hizmet İçeriği

Kayaş Siemens servisi olarak sizlere garantili servis hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın eski ya da yeni olması fark etmeksizin servis hizmetimizden güvenle faydalanabilirsiniz. Arıza kodu ne olursa olsun, tüm kodlara hâkim olmamızdan dolayı sorunu kısa sürede çözeriz. Gerekli olan durumlarda yedek parça teminine giderek eşyanızı en doğru şekilde onarırız.

Evlerde kullanılan çeşitli makineler zaman içinde bozulabilir ve çeşitli arızalar verebilir. Bu son derece normal karşılanması gereken bir durumdur. Önemli olan arıza veren eşyanın arızasının en kısa sürede giderilmesidir.

Firma olarak gerektiğinde yedek parça ile değişim yaparak, gerektiğinde ise farklı tamirat şekillerine başvurarak makinenizin arızasını gidermekteyiz. Her türlü beyaz eşyanız ve diğer elektronik eşyalarınız için bizimle iletişime geçerek servis hizmeti talep edebilirsiniz. Servis hizmetimiz garantilidir. Eşyalarınızda yeniden bir arıza çıkması halinde anında olaya müdahale ederek bir mağduriyet yaşamamanızı sağlarız.

 

Tıkla Acil Ara