Siemens Teknik Servis
27 Nisan 2020

Keçiören Siemens Servisi

Her evde ve birçok ofiste kullanılan beyaz eşyalar sık kullanıma bağlı olarak en çok arıza veren ve servis ihtiyacı yaratan eşyalar arasında yer alır. Özellikle buzdolabı gibi 24 saat çalışması gereken beyaz eşyaların yılın belirli dönemlerinde periyodik olarak servise verilerek bakımının yaptırılması, uzun vadede oluşabilecek birçok ciddi sıkıntının önüne geçmek açısından önemlidir. Keçiören genelinde sunduğumuz etkili bakım ve servis hizmeti ile her türlü beyaz eşyanın bakım ve onarımları güvenle yapılmaktadır. Servis personellerimiz aracılığı ile evinizde veya ofislerinizde kullandığınız her türlü Siemens beyaz eşyanın bakımı için sizler de Keçiören Siemens servisi personellerimiz ile iletişime geçebilir ve güvenilir hizmetlerimizden satın alabilirsiniz.

Keçiören’de Garantili Bakım Servisi

Siemens marka beyaz eşyaların bakım ve onarımını yapan servisimiz, her türlü beyaz eşya ve elektronik cihazlarınız için gerekli hizmeti kapsamlı koşullarda sunar. Parça değişimi gerektiren her türlü eşyanız titiz çalışmalar ile onarılır ve tekrar çalışır vaziyette sizlere teslim edilir. Bölge genelinde birçok sabit müşterisi bulunan Keçiören Siemens servisi hizmetlerimiz kapsamında en etkili hizmet olabilecek en kısa sürede sizlere sunulmaktadır. Hem parça değişimi hem dönemsel bakım hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilir ve günün her saati teknik destek sağlayabilirsiniz. Siemens marka buzdolabı, çamaşır makinesi, mikrodalga fırın, kombi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızı veya elektronik cihazlarınızı firmamıza teslim ederek güven duyabileceğiniz profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Teknik personelimiz her konuda alanında arıza uzmanıdır ve eşyalarınıza zarar vermeden arızayı giderek sizlere teslim eder.

Uygun Fiyata Yedek Parça Desteği

Siemens marka beyaz eşyalarınız için gerekli olacak her türlü yedek parça desteği Keçiören Siemens servisi hizmetlerimiz ile müşterilerimize sunulur. Eşyanız hangi model olursa olsun ekiplerimiz gerekli yedek parça desteğini sizlere sunar. Beyaz eşya servis uzmanlarımız gerektiği noktada eşyalarınızı adreslerinizde onarır ve gerekli parça değişimi işlemini adresinizde gerçekleştirir. Son derece uygun fiyatlar ile gerekli olan bütün hizmeti sağlamak ve aynı gün içerisinde tekrar beyaz eşyalarınızı kullanabilmek için sizler de firmamız ile iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.