Siemens Teknik Servis
27 Nisan 2020

Kırkkonaklar Siemens Servisi

Teknolojinin insanlara armağan etmiş olduğu en önemli eşyalar beyaz eşyalardır. Hem zaman kazancı hem de işgücü tasarrufu açısından beyaz eşyaların kullanımı oldukça önemlidir. Beyaz eşyalar alındığı ilk günden itibaren doğru kullanım sergilenirse uzun yıllar çalışma şekillerini koruyabilmektedirler. Fakat genel olarak kullanıcı hatalı olmakla beraber bazen fabrika üretimden kaynaklı bazı arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bir arıza ile karşılaştığınız zaman Kırkkonaklar Siemens servisi firmamız ile iletişime geçerek arıza bildirimini gerçekleştirip çözüme kavuşabilmeniz mümkündür. Peki, beyaz eşyalarda hangi arızalar ortaya çıkabilir ve çözümleri neler?

Beyaz Eşya Arızaları Neler?

Beyaz eşyalardan en sık kullanılanlar çamaşır makinesi, bulaşık makinesinin, fırın, buzdolabı diyebiliriz. Bu eşyaların her birinin farklı arızaları ortaya çıkabilir. Çamaşır makinesi arızalarında suyu boşaltmama, su almama, durulamama, deterjan bırakma gibi pek çok sorun ortaya çıkabilir. Öncelikli olarak bu sorunların ortaya çıktığı zaman  mutlaka profesyonel bir yardım almak gerektiğini kabul etmek gerekmektedir. Bulaşık makinesi arızaları da sıklıkla karşımıza çıkabilmektedir. Bunların en başında bulaşıkların doğru yıkanmamış olması, bulaşıkların ıslak kalması, makinenin deterjan almaması, programın ilerlemesi gibi bazı sorunlar olabilir. Buzdolabında en sık karşılaşılan problemlerden bir tanesi yeteri kadar soğutmaması ve buzluk bölümünün karlanma yapması olabilir. Ayrıca buzdolabının yan duvarlarında terleme sorunları da ortaya çıkabilmektedir. Bu tarz herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman uzman olarak hizmet veren Kırkkonaklar Siemens servisi firmamız ile iletişime geçerek en güvenilir beyaz eşya servisi hizmeti alabilmeniz mümkündür.

Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz

Firmamızın sunmuş olduğu birçok farklı hizmeti de bulunmaktadır. Öncelikli olarak firmanın amacı eşyaları hızlı bir şekilde yerinde tamir etmektir. Günlük hayatta beyaz eşyaların bozulması ve uzun süre tamir edilmemesi ciddi bir mağduriyet ortaya çıkarmaktadır. Bu mağduriyeti engellemek adına Kırkkonaklar Siemens servisi hızlı çözüm üretebilecek başarılı teknik elemanları ile çalışmalarını yürütmektedir. Beyaz eşyalarda meydana gelen arızalar ya da gelebilecek muhtemel bütün arızalar konusunda bilgi sahibi olan ekip 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Güvenilir bir şekilde beyaz eşyalarınızı firmaya teslim edebilirsiniz ve tamiratlarının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Beyaz eşyaların yedek parça temini gibi sorunları var ise de firmamız bu konuya da en garantili şekilde hizmet verme amacındadır.