Bosch Teknik Servis
15 Nisan 2020

Keçiören Bosch Servisi

Keçiören Bosch Servisi olarak her türlü beyaz eşyanın tamirini, onarımını ve yedek parça değişimini yapıyoruz. Uzun zamandan beri servis hizmeti veren firmamız Ankara’nın Keçiören ilçesinde yer alıyor ve uzman kadrosu ile birlikte her türlü arızanın üstesinden gelebiliyor. Fırın, mikrodalga, bulaşık makinası, çamaşır makinası, ocak ve kurutma makinası gibi aklınıza gelebilecek tüm beyaz eşyaların baş gösterebileceği arızaların tespitini yaparak kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz.

Beyaz eşyaların bozulmasında pek çok sebep etkendir. Fırın rezidansı yandığı zaman, bulaşık makinası ekran kartı yandığında, filtresi dolduğunda, çamaşır makinası çok az miktarda ya da dolu bir şekilde çalıştırıldığı zaman, kurutma makinası filtresine yabancı madde kaçtığı zaman ve buzdolabı sıcakta kaldığında ya da kapağı uzun süre açık bırakıldığında arıza verebilir. Bu belirttiklerimiz genel görülen sıkıntılardır fakat daha başka hasarlar da oluşabilir. Bizler de Keçiören Bosch Servisi olarak tüm arızalara profesyonel ekibimiz ile çare sunuyoruz.

Güvenilir Ve Zamanında Hizmet

Keçiören Bosch Servisi olarak bizden hizmet bekleyen müşterilerimize talep oluşturdukları taktirde aynı gün içerisinde hizmet veriyoruz. Bizi aradığınız takdirde uzman elemanlarımızı adresinize göndererek olabildiğince yerinde hizmet sunmaya çalışıyoruz fakat makinaya yedek parça değişimi yapmak gerekiyorsa ya da detaylı olarak tamir etmek gerekiyorsa firmamıza getirerek en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

Müşterilerimize vermiş olduğumuz her türlü hizmete garanti süreci verdiğimiz için güven sağlıyoruz. İster yedek parça değişimi ister tamirat işi olsun her hizmete hiçbir koşul sunmadan 1 yıl süreli garanti kapsamı veriyoruz. Hizmetimizden sonra eşyanızda aynı problemi görürseniz ücret almadan gereken onarımı sağlıyoruz. Beyaz eşyanın modeli her ne olursa olsun gereken bakım ve montaj işlerini gerçekleştiriyoruz.

Servis Ücretleri

Yapacağımız hizmetlerin ücreti değişken olup yedek parça değişimi, montaj ve diğer işler fiyatlarımızı etkilemektedir. Eğer Bosch firmamızdan almış olduğunuz ürünün garanti süre devam ediyorsa ücret almıyoruz ancak garanti süresi dolduysa farklı fiyatlandırma sunuyoruz. Ücretlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi almak istiyorsanız firmamızı arayabilir ya da web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara