Bosch Teknik Servis
15 Nisan 2020

Kırkkonaklar Bosch Servisi

Kırkkonaklar Bosch Servisi olarak uzun yıllardır, bilgi deneyim ve becerilerimiz ve ilerleyen teknolojinin imkânlarını harmanlayarak Bosch arkalı beyaz eşya, kombi klima ankastre gibi elektronik cihazlarınızın bakım, onarım montaj gibi hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ekip karomuz ve tam donanımlı servis araçlarımızı ile değerli halkımızın ihtiyaç duyduğu her an yanınız olan kurumsal firmamız düşük fiyat politikası ile her bütçeden müşterinin ihtiyacına cevap vermeye gayret ediyor.  Evinizi ve iş yerinizin olmazsa olmaz kombi klima ve beyaz eşyalarınızın yedek parça değişimlerinden orijinal yedek parça kullanmakta olup, bir yıl ücretsiz işçilik garantisi ile en kısa sürede kullanımınıza sunuyoruz.

7 / 24 Bosch Kombi Servisi

Biliyoruz ki kombiler gerek eviniz herekse de iş yerlerinizde çok önemli yere sahiptir. Isınma, mutfak ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılayan kombilerinizi performansını ve ömrünü koruyabilmesi adına mutlaka yıllık bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakım işi öyle kolay ve herkesin yapacağı bir iş olmamaktadır. Bu konuda profesyonel destek almak çok önemlidir.

Kırkkonaklar Bosch Servisi olarak Bosch kombi servisi çatısı altında yürüttüğümüzü kombi hizmetlerimizde haftanın her günü 7/ 24 saat boyunca yanınızdayız. Kombinizde A’dan Z’ye tüm bakım işlemlerini gerçekleştiren kombi bakım personellerimizi aynı zamanda arızalı ya da ileride sorun çıkartabilecek sorunları giderip, ihtiyaç halinde yedek parça temini bile yapmaktadır.

Kırkkonaklar Bosch Buzdolabı Tamircisi

Buzdolapları da en az hem eviniz hem de iş yerinizi için gerekli olan en önemli elektronik cihazlardır.  Kombileri gibi sürekli çalışmak zorunda olan buzdolapları her ne kadar Bosch gibi kaliteli markaların bilgi ve tecrübeleri ile en kaliteli bir şekilde yapılmaya çalışılmış olsa da ne yazık ki elektronik cihaz olduğundan dolayı zamanla arızalar ortaya çıkarabilmektedir.

Buzlanma, fan motorunun bozulması, hava filtrelerinin tozlanması gibi birtakım sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Bu gibi sorunlar için mutlaka uzman kişilerden profesyonel destek almanız önemle rica olunur. Buzdolabı ya da diğer cihazlarınızda ortaya çıkan arıza ve bakımlarının zamanında ya profesyonel kişilerce yapılması demek düşük bütçe ile az zahmet ile halletmek demektir.  Bu işleriniz için Kırkkonaklar bosch servis hizmetinden yardım alabilirsiniz.

Related Tags