Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
31 Mart 2020

Kırkkonaklar Arçelik Servisi

Evlerinizin demirbaşı ve en büyük yardımcınız olan beyaz eşyalarınızda aniden ortaya çıkan arızalar canınızı sıkar, temizlik işlerinde, mutfağınızda, ısınmakta her an her durum da beyaz eşyalara ihtiyacımız vardır. Ancak bazen bu eşyalarda aksaklıklar çıkarabilmektedir.  Beyaz eşyalar hassas oldukları için ariza fark edildiğinde en kısa sürede müdahale edilmesi gerekir. Çünkü ariza ihmal edilirse daha büyük arızalara yol açarak eşyanın hem ömrünü kısaltır, hem de onarım maliyeti de yükselir bu yüz den böyle durumlarda ilk yapmanız gereken güvenilir ve isini iyi yapan bir beyaz eşya servisi araştırmaktır. Kırkkonaklar Arçelik Servisi her türlü Arçelik marka beyaz eşyalarınızın arıza tamiri ve parça değişimini yapmaktadır.

Beyaz Eşyalarınız İçin Teknik Desteğin Önemi

Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası,  kombi, fırın,  ankastre,  derin dondurucu, çamaşır kurutma makinası gibi beyaz eşyalarınızda oluşan arızalara hatalı müdahaleler sıkıntılı sonuçlar doğurur. Hem makinaya zarar verebilir hem de çok kolay halledilebilecek bir sorunu daha da büyütebilirsiniz. Bu yüzden böyle durumlarda en doğrusu tecrübeli ve güvenilir beyaz eşya servisine ulaşmaktır. Kırkkonaklar Arçelik servisi Arçelik beyaz eşyalarınız için hizmetinizdedir. Bütün gününüzün aksamasına beden olabilecek beyaz eşya arızalarınızı gözünüzde büyütmenize gerek yoktur. Beyaz eşya servisimiz sunmuş olduğu hızlı ve kaliteli hizmetle sizi bu dertten kurtaracaktır.

Kırkkonaklar’da Garantili Arçelik Servisi Desteği

Arıza ve beyaz eşyalarınızla ilgili diğer destek ihtiyaçlarınız için Kırkkonaklar Arçelik Servisi hizmetinizdedir.  Bizi aramanız halinde ayni gün servis elemanlarımız adresinize gelerek sizlere yardımcı olacaktır. Yapılacaklara ilgili sizleri de bilgilendirerek onarım işlemi yapılır.  Parça değişimi gerekiyorsa bu konu da onayınız alınır. Bazı durumlarda beyaz eşyanızı servis merkezimizde müdahale etmemiz gerekebilir. Kendi servis aracımızla sizin de onayınızı alarak beyaz eşyanızı götürüyor ve burada gerekli tespitleri yaparak beyaz eşyanızın tamirat işlemini yapıyoruz. Firmamızda her türlü eski ve yeni beyaz eşyalarınız için parça bulunmaktadır. Bütün parçalarımız orijinal ve garantilidir. Güler yüzlü elemanlarımız ve modern çalışma prensiplerimizle hizmet veren firmamıza her türlü  Arçelik marka beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, tamirat ve orijinal parça değişimini işlemleri için sizleri de firmamıza bekliyoruz.

Tıkla Acil Ara