Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
31 Mart 2020

Kızılay Arçelik Servisi

Kızılay Arçelik Servisi olarak Arçelik markalı beyaz eşya ve küçük ev aletleri gibi elektronik cihazların bakım, onarım, tamir ve montaj hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Bu alanda uygulamış olduğumuz güncel ve teknolojik teknikler ile sektöründe dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Arçelik servisimiz, uygun fiyat politikası, kurumsal alt yapısı, yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde geniş müşteri portföyüne sahip firmalardan bir tanesidir. Müşteri memnuniyetini kazanmak için taleplere ve ihtiyaçlara yönelik servis hizmet sunan kurumsal firmamız haftanın her günü 7/ 24 saat boyunca faaliyet göstermektedir.

Kızılay Arçelik Servisi Hizmetleri

Kızılay Arçelik Servisi yıllar önce başlattığı servis hizmetini ileri teknolojiyi takip ederek daha kapsamlı hale getirmiş, şimdi bölgenin en iyi Arçelik servisi olmayı başarmıştır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, küçük ev aletleri elektrik süpürgesi Arçelik marka, eşyalarınızın arızalarına   ve bakım hizmetleri için profesyonel ekip kadrosu ile servis hizmeti vermektedir.

Profesyonel Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Kızılay Arçelik servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi evinizin olmazsa olmazı olan beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız her türlü arızalara profesyonel destek sunuyoruz. Servisimizde çalışan personellerimizi her biri alanında iyi eğitim almış gerekli sertifikalara sahip bilgili ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca gelişen teknolojiye karşı bilgili olması için bünyemizde görev alan tüm personellerimizi gerekli eğitimlerden geçiriyoruz. Bu sayede ekiplerimizi yeni teknoloji ile üreten beyaz eşyalar la ilgili de gerekli teknik bilgilere sahip olduğu için yeni modellerin arızasını da hızlı ve kolay bir şekilde tespit edip, tamirini yapıyor.

Yedek Parça Değişimi

Beyaz eşya servisinde yedek parça değişimi oldukça önemli bir hizmettir. Kızılay Arçelik servisi olarak  Arçelik marka beyaz eşyalarınızın yedek parça değişimlerini de kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca orijinal yedek parça kullanmakta olup, değiştirdiğimiz her parça bir yıl ücretsiz işçilik garantisi sunuyoruz. Böylece değiştirdiğimiz tarihten itibaren değişen parça   yeniden arıza yapması durumunda tamiri firmamız tarafından ücretsiz işçilik ile yapılmaktadır. Firmamızın 7/24 saat boyunca kesintisiz aktif olan canlı destek hizmetlerimize Arçelik marka elektronik cihazlarınızda karşılaştığınız problemleri bildirerek servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Tıkla Acil Ara