Beko Teknik Servis
8 Nisan 2020

Kırkkonaklar Beko Servisi

Her geçen gün teknolojinin geliştiği bir yerde yaşıyoruz. Buna bağlı olarak kullanılan elektronik ürünlerinde sayılarında artışlar meydana geliyor. Yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan makineler kullanıma bağlı olarak arızalanabiliyor. Böyle anlarda servis hizmeti almak pratik bir çözümdür. Servis hizmetinde  bozulan makinenin  onarımları, kurulumları ve bakımları yapılır. Günlük yaşantımızda kullandığımız teknolojik ürünler  belirli bir ömre sahiptir. Her geçen gün ömrü azalır ve arızalanır. Kırkkonaklar beko servisi arızalı  ürünü tamir  edebilmek için ürüne  önce kabataslak bakarlar. Ardından arızanın tespitinde kullanılan cihazlarını kullanırlar. Arızalı olan kısım bölge bölge incelenir ve bozulan alan tespit edilir.

Hangi Ürünlerin Tamiri Yapılır?

Çamaşır makinesi, buzdolapları, bulaşık makineleri günümüzde sıkça kullandığımız teknolojik icatlardır. Yaşamımızda pratik faydalar sağladığı için bozulduğu anda tamir ettirmek gerekiyor. Tamir ettirmek için yüklü miktarda para ödenmesine gerek yoktur. Her insan bütçesine uygun bir şekilde makine, yedek parça tamiri yaptırabilir. Makine, beyaz eşya gibi ürünlerin bakımları yıl içerisinde belirli periyotlar ile yapılmalıdır. Bu sayede oluşabilecek arızalar önceden tespit edilir ve tamir edilir. Kırkkonaklar beko servisi alanında uzman olan kadro, sorunu zaman kaybetmeden bulur.

Teknolojik Ürünlerin Yıllık Kontrolleri 

Teknik servis  elemanlarımız işlerini yaparken tüm duyusal işlevlerini kullanırlar. İş ahlakı gereği sabırlı ve büyük bir titizlik ile ürünleri tamir ederler. Örneğin çamaşır makinesi giysileri yeteri kadar temiz yıkamıyorsa tamir edilmesi gerekiyor. Makinelerin güç kablosu öncelik ile kontrol edilir. Makinelerin hızlı çalışmasından dolayı sistem bozulur. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde güç dengesi bozulduysa içindeki su deposu kontrol edilir. Güç kablosunun daha iyi akımı iletmesi için kablolar çözülür.

Tamir İşlemi Nasıl Gerçekleşiyor?

Servis elamanları arıza için devre kısmını inceler. Eğer devrede bir problem olduğu saptanırsa devre kesiciler sıfırlanır. Kapalı olan kısımdan açık olan kısma çevrilmesi gerekiyor. Üst ve alt kısmın birbiri ile örtüşmesi gerekiyor. Makine tamiri bittikten sonra aşırı yüklerin olmamasına özen gösterilmelidir. Örneğin bir bulaşık makinesinin içerisine yeteri kadar bardak, çatal gibi malzemeler konulmalıdır. Aksi olduğu zaman makine zorlanır ve daha kısa sürede bozulur. Kırkkonaklar beko servisi  tarafından servis hizmeti veriliyor. Alanında yetkin olan kişiler ile iletişime geçilebilir.

Related Tags
Tıkla Acil Ara