Beko Teknik Servis
8 Nisan 2020

Kızılay Beko Servisi

Teknolojinin hızlı gelişim sağlaması her alanda olduğu gibi beyaz eşya sektöründe bulunan Beko markalı beyaz eşyalarında gelişim söz konusu olmuştur. Buz dolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinası gibi sık kullandığımız beyaz eşyalar diğer markalar ile kıyaslanarak rekabetin oluşmasını sağlamıştır. Kullandığınız beyaz eşyalarınızın bakımlarının yapılması önemlidir.

Beyaz eşyalarınızın hem uzun ömürlü kullanılması için hem de daha kaliteli çalışması için servisinin sağlanması gerekiyor. Firmamız bu alanda başarılı şekilde beyaz eşya servisi hizmeti veriyor. Kızılay Beko servisi buz dolabı, çamaşır makinesi ve beyaz eşyaların tamamının kalitesinin artmasını sağlıyor. Hatta hiç çalışmayan bozulan beyaz eşyalarınızın yedek parça ve onarımını kısa sürede tamamlıyor.

Hangi Durumda Bulaşık Beyaz Eşya Servisi Alınmalıdır?

Kullandığınız beyaz eşyalarınızı satın aldığınızda bu beyaz eşyanın ömrü uzun, bozuluncaya kadar kullanırım düşüncesine sahip olunmaması gerekiyor. Çünkü beyaz eşya fiyatları oldukça pahalıdır. Yeni bir beyaz eşya almamak için kullandığınız beyaz eşyanın periyodik bakımının düzenli olarak yapılması gerekir. Beyaz eşyalar arasında kullandığınız fırın oldukça önemlidir.

Börek, poğaça, ekmek yapımı gibi çeşitli yiyeceklerin pişmesini sağlayan en önemli beyaz eşya türüdür. Zaman geçtikçe fırının yeterli ısıya sahip olmaması ve hiç ısıtmıyor olması genelde kullanıcıdan kaynaklıdır. Bilinçsiz olarak derece ayarının fazla olması ve açık unutulan fırınlarda yanma meydana geliyor. Bu sistemsel olarak ısınmasını sağlayan sistemin değişmesine yol açabilir. Kızılay Beko servisi kısa sürede bu problemi çözerek fırınınız yüksek performansta çalışmasını sağlıyor.

Beko Çamaşır Makine Kodları Ne Anlama Geliyor?

Genelde evlerimizde buzdolabı dışında çamaşır makineleri en çok kullanılan beyaz eşyaların başında geliyor.  Beko çamaşır makine kodları oldukça önemlidir. Makinenin anlık olarak arıza kodlarının vermesi makinenizin mutlaka servis hizmeti alınmasının göstergesidir. Arıza kodları şu şekildedir.

  • Ön yıkama ışıkları yanıp sönüyorsa: Ntc sensör açık/kısa devre demek
  • Ana yıkama ışığı yanıp söndüğünde: ısıtıcı açık devre
  • Durulama ışığı yanıp birden sönerse: Su alma hatası

Bu gibi durumlarda Kızılay Beko servisi bu hizmeti profesyonel olarak kısa sürede tamamlıyor. Daha ciddi boyutlarda yedek parça değişimi firmamız tarafından yapılıyor. Bu alanda sürekli eğitim alan kemik kadro ekimiz oldukça başarılı servis hizmeti sağlıyor. Beko markalı beyaz eşyalarınız için firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara