Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
31 Mart 2020

Maltepe Arçelik Servisi

Teknolojinin gelişmesiyle her türlü temizlik, ısınma ve yemek pişirme gibi işlemlerinizde beyaz eşyalarınız büyük yardımcınız olmuştur. Beyaz eşyalardan birinde ortaya çıkan arıza o günkü bütün düzeninizi bozarak işlerinizin aksamasına sebep olabilir. Su sızdıran, iyi yıkamayan, tuşları çalışmayan, gürültülü çalışan çamaşır makineleri, deterjanı almayan, suyu atmayan, iyi yıkamayan bulaşık makineleri, soğutma işlemini yapmayan buz dolapları, bozulan fırınlar, çalışmayan kombiler en sık rastlanan beyaz eşya arızalarıdır. Bu tür arızalar beklenmedik anlarda ortaya çıkıp canınızı sıkmaktadır. Bu sorunların giderilmesi ancak uzman bir firmadan destek almakla sağlıklı bir şekilde çözülebilir.

Beyaz Eşyalarınız İçin Servis Desteği

Arçelik markalı çamaşır makinası, buz dolabı, derin dondurucu,  bulaşık makinası, kombi,  ankastre ve çamaşır kurutma makinası gibi beyaz eşyalarınızın her türlü bakım onarım ve tamirat işleriniz için Maltepe Arçelik Servisi hizmetinizdedir. Bütün beyaz eşya arızalarını bize bildirmeniz durumunda servis elemanlarınız adresinize gelerek sizlere yardımcı olmaktadır. Gerekli inceleme ve arıza tespiti yapıldıktan sonra, beyaz eşyanız aynı arızaya tekrar düşmeyecek şekilde bakım ve tamirat yapılmaktadır. Gerekli durumlarda mobil aracımızla beyaz eşyanız merkez servisimize götürülerek gerekli müdahale ve parça değişim işlemi yapılır.  Bütün bu işlemler yapılmadan önce servis elemanlarımız sizi bilgilendirir ve onayınızı alır. Beyaz eşyanızın sorunu hızlı bir şekilde giderilerek size teslim edilir. Bilgisiz donanımsız kişiler tarafından yapılan tamirat işleri hem kesin çözüm sunmaz hem de daha büyük arızalara sebep olabilir.

Orjinal Parça Ve Garantili Hizmet

Maltepe Arçelik Servisi her türlü Arçelik marka beyaz eşyalarınızın bütün bakım, onarım ve tamirat işlerini özen ve titizlikle yapmaktadır. Kullandığımız bütün parçalar orijinal ve garantilidir. Kullandığımız modern tekniklerle bütün işlemleriniz titizlikle ve özenle yapılmaktadır. Birinci hedefimiz sizlerin memnuniyetini kazanmaktadır. Maltepe Arçelik Servisi olarak teknolojiyi yakından takip ediyor ve her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Modern çalışma tekniklerimiz, tecrübeli elemanlarımız, her arızaya çözüm bulabilecek donanımlı kadromuz, orijinal parçalarımız ve verdiğimiz garantili hizmetlerinizle her türlü Arçelik marka beyaz eşyalarınızla ilgili her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamıza sizleri de bekliyoruz.

Tıkla Acil Ara