Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
31 Mart 2020

Mamak Arçelik Servisi 

Son yıllarda ortaya çıkan ve gelişmiş bir teknolojiyle beyaz eşya ürünlerinde bilgisayarlı ve akıllı olması kaçınılmazdır. Bu ürünler günlük işlerimizde ve günlük hayatımızda bize çok yardımcı oluyor. Mamak Arçelik servisi olarak bu kullanılan son teknoloji ürünleri ve eski ürünler olsun tüm arızalarını yaparak sizlerin hizmetinize sunmaktayız. Evlerinizde kullandığınız çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, süpürge, derin dondurucu, çamaşır kurutma makinesi olarak karşımıza çıkabilmektedir. Hemen hemen hepsini kullandığımız bu ürünler zamanla bozulabilmektedir.

Beyaz Eşya Neden Bozulur?

Bir beyaz eşyanın bozulmasını sıralamak gerekirse kullandığınız ve ucuz olarak aldığınız birçok deterjan ve toz çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini bozabilmektedir. Arızalanan beyaz eşyalarınız için Mamak Arçelik Servisini arayarak müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri kaydı oluştuktan sonra firmamızda bulunan uzun yıllardır bu işte uzman olan yetkili personellerimizi hızlı bir şekilde evlerinize gelerek arıza tespiti yapabilmektedir. Dijital olan makinelerde kullanıcı hatası ya da makine hatası olabilmektedir. Uzman personelimiz bu durumda sorunu gidermek için dikkatli bir şekilde çalışarak arızayı yerinde bakım yaparak çözebilmektedir. Örneğin çamaşır makinenizin hortumu patlak ya da delinmiş olabilir ya da kullanıcı hastası olabilir. Sert bir cisim gelerek yırtılma durumu olabilir. Makineleriniz için gerekli yedek parça işlemleri firmamız aracılığıyla hızlı bir şekilde temin edilmektedir. Yerinde bakım yapılarak orijinal ürünü takım işlemleri gerçekleştiriliyor. Taktığımız yedek parça garantili olur size her zaman uzun kullanımlar sağlamaktadır. Fiyatlar konusunda her zaman bir anlaşma sağlanmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin yerinde bakım hizmetinde bakım ve onarımı yapılan beyaz eşyalarınız da arızanın nereden olduğunu tespit eden personelimiz arızayı gideriyor. Sonra müşterilerimize kullanma talimatlarını en ince detayına kadar anlatarak makinenizi nasıl uzun ömürlü kullanmanız gerektiğine dair yardımcı oluyoruz. Her zaman müşterinin güvenirliği firmamız açısından önem arz etmektedir. Ankara’nın Mamak ilçesinde yer almaktayız. Mamak Arçelik servisi olarak beyaz eşyalarda her türlü teknik desteği sunmaya özen gösteriyoruz. Bazen yerinde hizmet ile sorunu çok daha kısa sürede çözebiliyoruz. Bazen de atölyelerimizde daha kapsamlı bir çalışma yapıyoruz.

Tıkla Acil Ara