Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
1 Nisan 2020

Ostim Arçelik Servisi

Ostim Arçelik servisi olarak beyaz eşyalarınızla ilgili ortaya çıkabilecek bütün sorunlarda sizlere başarılı ve güvenli bir hizmet sunmaktayız. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar günlük hayatta elimizde sürekli olarak kullandığımız eşyalardır. Beyaz eşyaları kullanırken bazı kurallara dikkat etmezsek arızalar ortaya çıkabilir. Bizden kaynaklı olmasının dışında elektrik veya su kesintisi gibi durumlarda da beyaz eşyalar arıza verebilmektedir. Tüm bu durumlarda beyaz eşyalarınızın arızasının giderilmesi için firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilmeniz mümkündür.

Beyaz Eşya Sorunlarının En Hızlı Çözüme Kavuştuğu Adres

Çamaşır makinesinin ortaya çıkarabileceği sorunlar su almama, kazan dönmeme, deterjan almama gibi sorunlar olabildiği gibi bazen elektronik aksamlarında ciddi sorunlar da ortaya çıkabilmektedir. Buzdolabında ise aşırı soğutma veya soğutmama gibi sorunlar ortaya çıkarak yiyeceklerin bozulmasına neden olabilmektedir. Bulaşık makinesinde bulaşıklar tam temizlenmemesi, pervanelerinin dönmemesi, parlatıcı veya tuz gözünün tam çalışmaması gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca bardak gibi cam ürünlerin çizilmesi gibi sorunlarda bulaşık makinesinin en ciddi sorunları arasında sayıla bilmektedir. Yaşanabilecek böyle herhangi bir sorunda beyaz eşyanın sorununun en hızlı şekilde giderilmesi tüm müşterilerin beklentileri arasında en öne çıkandır. Ostim Arçelik servisi olarak her sorunun giderilmesi konusunda kaliteli bir hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Beyaz Eşya Yedek Parça Temini

Ostim Arçelik servisi beyaz eşya tamirinde 7 gün 24 saat hizmet veren başarılı bir firmadır. Firmamız beyaz eşya tamiri konusunda öncelikle olarak yerinde hizmet verme konusunda çaba göstermektedir. Yerinde giderilemeyen sorunlarda ise firmamızın atölyelerinde tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşyanız ile ilgili herhangi bir yedek parça temini gerekli ise firmamız bunu en hızlı şekilde yerine getirmektedir. Yapmış olduğumuz işlemlerde garanti kapsamı dâhilinde başarılı hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerin sonuna kadar arkasında durarak yapmış olduğumuz tamirat ile ilgili herhangi bir sorun çıkarsa tekrarında ücretsiz hizmet vermek konusunda garanti vermekteyiz. Sizler beyaz eşyalarınız ile ilgili arıza bildirimini yaptıktan kısa bir süre sonra hızlı bir şekilde eşyanızın tamirat işlemine gidermekteyiz. Ekibimiz beyaz eşya konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

Tıkla Acil Ara