Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
1 Nisan 2020

Ovacık Arçelik Servisi

Evlerin en kıymetlisi olan eşyalar arasında beyaz eşyalar yer almaktadır. Gerekli ve önemli kullanımları ile beyaz eşyalar ve diğer küçük ev aletleri insan yaşamına sağlık kolaylık ve hızlılık katmaktadır. Konfor sağlayan emekten ve zaman tasarruf ettiren eşyaların bozulması durumunda yaşanan mağduriyetin giderilmesi için servis hizmetleri gerekli hale gelmektedir. Ovacık Arçelik servisi olan firmamız da evlerde ki en büyük yardımcılar olan beyaz eşyalar ve küçük el aletlerinde Arçelik marka olan tüm ürünlerin servis hizmetinde bulunuyor. Ankara ovacık semti ve civarında en sağlıklı en uygun fiyatlı hizmet en hızlı şekilde sağlanıyor. Alanında uzmanlaşmış teknik servis personelleri bu konuda biriken deneyimleri ve bilgileri ile en kaliteli hizmeti gerçekleştiriyor.

Hem Kalite Hem Hız

Evlerde kullanımı çok önemli ve gerekli olan yardımcı eşyalar bozulduklarında yaşanılan mağduriyet en hızlı şekilde firmamız tarafından gideriliyor. Sağlam ve kaliteli bir marka olan Arçelik tüm ürünlerinde en sağlam parçaları kullanarak eşyaların daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Bozulan eşyaların tamir edilmesi sırasında değişmesi gereken parçanın yerine yenisini ve orijinalini temin eden firmamız eşyaların en sağlıklı şekilde kullanılmasına destek oluyor. Ovacık Arçelik servisi servis hizmeti konusunda olması gereken en sistematik en kurumsal en pratik ve en kaliteli hizmeti gerçekleştiriyor. Ve tüm bu hizmetler karşılığında en uygun fiyatlandırmalar yapılarak bütçeye de destek olunuyor. Eşyaların yerinde özenle tamirinin yapılmasının ardından çalışır durumdaki eşyalar teslim ediliyor.

Kalitede Bir Numara

Çeşitli ev aletleri ve beyaz eşyaları olan Arçelik en çok kullanılan ve tercih edilen bir marka olmaktan gurur duyarken bunun verdiği motivasyonla çalışmalarına her alanda ivme kazandırıyor. Değerli ev eşyalarının bozulması durumunda servis hizmeti de özen ve hassasiyetle yapılarak eşyanın kalitesini koruyor. Kullanım sırasında yaşanılan her türlü sıkıntı ve sorunda firmamız gerekli desteği sağlayabiliyor. Ovacık Arçelik servisi servis hizmetlerindeki çalışmalarında kaliteden ödün vermeden en sağlıklı hizmeti müşterilerine taşıyor. Sağlıklı kullanım ve müşteri memnuniyeti konusunda özel bir hassasiyet ve itina ile yapılan çalışmalar takdir görüyor.

Tıkla Acil Ara