Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
1 Nisan 2020

Öveçler Arçelik Servisi

Beyaz eşya servisi sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizlere en iyi standartlarda destek veriyor. Kalite standartlarımız son derece yüksektir ve aradığınız tüm bakım onarım çalışmalarını firmamız yerine getiriyor.  Bunlardan örnek vermek gerekirse, çamaşır makinesi bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, ütü, fırınlar ve vantilatör olmak üzere karşımıza çıkmaktadırlar. Öveçler Arçelik Servisi olarak Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer almaktayız. Zamanla yıpranan ve deforme olan bu cihazlar için her zaman standartlarımızı yüksek tutmaya özen gösteriyoruz. Hizmet kalitemiz yüksek olup sektörün en tecrübeli ustaları ile çalışıyoruz.

Arıza Tespit Bizden Sorulur 

Bozulan her türlü beyaz eşya için mutlaka personellerimiz gerekli bakım onarım çalışmasını yerine getiriyor. Kadromuzda bulunan uzman personeller sayesinde bozulan beyaz eşyalarınızı anında tespit edip onarım yapılmaktadır. Öveçler Arçelik Servisi olarak bu konuda her zaman sizlerin tercih ettiği bir firma haline gelmiş bulunmaktayız. Değişmesi gereken elbette makine parçalarınız olacaktır. Yerinde bakım hizmeti olarak işinin ehli işinde profesyonel olan ekip arkadaşlarımızı parçayı evinizde onarım yapıp anında teslim etmektedir. Yedek parça olarak servisimizden temin edilip uygun fiyata takılmaktadır. Takılan yedek parçaların orijinal parça olmasına özen gösteriyoruz. Aynı zamanda teknik servis süreci boyunca mutlaka firma olarak sizleri her türlü aşamadan da haberdar ediyoruz. Standartlarımız konusunda her zaman en iyisini hedefleyen bir firma olmaya özen gösteriyoruz. Kalitemizden kuşku duymayacaksınız.

Beyaz Eşya Neden Arızalanır

Beyaz eşyaların neden arızalandığı konusunda çok farklı seçenekler bulunuyor. En büyük hatalar genelde kullanıcıların bilgisiz hareketlerinden kaynaklanmaktadır. 7 kg makineye çok fazla çamaşır yüklemeye çalışmak, bulaşık makinesine uygun olmayan deterjan kullanımı yapmak, zamanında bakım çalışması yapmamış olmak beyaz eşyaların arızalanmasındaki en önemli nedenlerden biridir. Öveçler Arçelik servisi olarak da bizler mutlaka bu konuda öncelikle arıza tespiti yapıyoruz. Makinenin bulunduğu yere gelen personellerimiz cihazın arızasını tespit ederek sizlere bilgi veriyorlar. Daha sonra ise bu bilgiler ışığında sizden onay alınırsa tamir ve bakım çalışmasına başlanıyor. Yapılan çalışmaların mutlaka garantili olmasına ve sizleri uzun bir süre rahatsız etmeyecek şekilde gerçekleştirilmesine özen gösteriyoruz.

Tıkla Acil Ara