Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
1 Nisan 2020

Pursaklar Arçelik Servisi

Geçmişten günümüze beyaz eşyalar her evin en çok tercih edilen ürünlerinden biri haline geldi denilebilir. Elbette bu beyaz eşyalar çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, süpürge gibi eşyalar her zaman bize bir kolaylık sunmaktadır. Zamanla bu beyaz eşyalarınız da bozulma durumları yaşanmaktadır. Bu konuda Pursaklar Arçelik servisi olarak devreye biz girmekteyiz. Bozulan araçlarınız bizler için çok önemli olup sorunlarınız giderme konusunda yardımcı olmaktayız. Eşyalarınızın neden bozuluyor diye düşünüp arızanın nerde olduğunu bulmaya çalışabilirsiniz.

Servis Hizmetinde Her Zaman Kalite Esas

Eşyalarınızın arıza yapma sebepleri düzensiz kullanımı yanlış deterjan kullanımı, elektriksel hata olabilmektedir. Firmamızda bulunan yetkili elemanlarımız işlerinde profesyonel olup sorunlarınızı güzel bir şekilde çözüp hali hazır haline getirilmektedir. Makineniz arıza yaptığında Pursaklar Arçelik Servisi olarak bizi aradığınız da sizlere jet hızıyla cevap verilerek evinize anında gelip bozulan makinelerini çabuk bir şekilde onarımı yapılmaktadır. Bu konuda ekibimizin her üyesi uzman personellerden oluşmaktadır. Onarılması gereken parçalarınız firmamız tarafından onarılarak sizlere sağlıklı bir kullanım sunmaktadır. Onarılması güç olan parçalarınızın hemen yedek parça temini edilmektedir. Firmamız tarafından temin edilen parçaların fiyatları konusunda korkmanıza hiç bir zaman gerek yok. Bu konuda servisimiz sizin finansınıza göre en iyi şekilde yardımcı olabilmektedir. Firmamız da bulunan parçalarımız kaliteli olup siz değerli müşterilerimize uzun süre kullanma garantisi vermektedir.

Servisimizde Kusursuz Hizmet

Müşterilerimizin bizi tercih etme sebeplerinden biri de kusursuz bir şekilde hızlı ve pratik bir şekilde bozulan beyaz eşyalarınızın onarım çalışmaları konusunda sizlere sunulan hizmetin değerli, sağlıklı, acil olarak yapılmasından dolayıdır. Firmamız tarafından sunulan bu hizmetin uzun yıllar boyunca kullanma garantisi sunup onarım yapılan parçalarınıza ikinci kez bozulduğunda firmamız tarafından karşılanmaktadır. Müşterilerimiz tarafından olumlu eleştiriler geldiği zaman bu sektörde bizlere çok daha aktif bir şekilde hizmet verebilme imkânı sunabilmektedir. Bizi arayan ve servisimizden hizmet alan müşterilerimize  firmamız tarafından kampanya ve fiyat indirimi konusunda her zaman yardımcı olabilmektedir. Ankara’da yer alan  Pursaklar Arçelik Servisi hizmet konusunda sınırsız olup sizlere her daim yardımcı olabilmektedir.