Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
1 Nisan 2020

Sanatoryum Arçelik Servisi

Evimizdeki beyaz eşyaları ne kadar düzgün kullanmaya özen göstersek de bazen işe yaramıyor. Ufacık bir hata ile onların bozulmalarına sebep olabiliyoruz. Kullanım şekline bağlı gelişen arızaları firma olarak gidermeye özen gösteriyoruz. Küçük ev aletleri, beyaz eşya tamir ve onarım, yedek parça temini ile tüm arızalarınızı gidermek için çalışmaktayız. Tüm Arçelik marka beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin tamir, bakım ve yedek parça teminini Sanatoryum Arçelik Servisi olarak yapmaktayız. Servisimize bildirdiğiniz arıza kaydını en kısa süre de gidermek, sizlere iyi bir hizmet vermek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.

Makinelerde Oluşan Arızaların Nedenleri Nelerdir?

Eğer makineniz yük aşımı özelliğine sahip ise ve siz fazla dolum yaptıysanız marineniz hata verebilir. Makineniz UE hatası ortaya çıkabilir. Tambur içine fazla eşya yüklemeniz düzgün çalışmamasına sebep olacaktır. Ama her arıza kullanıma bağlı oluşmamaktadır. Makinelerin içindeki parçalar zamanla aşınacak ve değişim isteyecektir.

Örneğin evinizdeki çamaşır makineniz hiçbir sorun çıkarmadan çalışırken birden F01 kodu ile hata vermeye başladı. Bu kod ile hata veren bir çamaşır makinesinin ısıtıcı aksamında bir arıza var. Ntc parçası arıza verdiği için değişimi yapılması gerekiyor. Sanatoryum Arçelik servisi olarak bize başvurduğunuz da Ntc parçasının bakım ve değişimi yapılarak arızanız giderilmektedir. Makinenizin tamiri yapılarak size eskisi gibi çalışır halde teslim edilmektedir.

Arıza Talebinde Bulunurken Ne Yapmalısınız?

Öncelikle arızaya neden olan sebep iyi bilinmelidir. Aşırı yükleme yaptığınız bir makina hata veriyor ise içindeki fazla yük alınıp tekrar denenmelidir. Eğer bunları yapmanıza rağmen çamaşır makineniz çalışmıyor ise bir servise başvurmanız gerekmektedir.

Sanatoryum Arçelik servisi olarak bize bildirdiğiniz tüm makina arızalarını gidermek için sizin yanınızdayız. Bize başvuru esnasında makina modeli ve arızaya sebep olan bilgileri doğru iletmeniz önemlidir. Arıza için gelen arkadaşlarımıza durumu izah ettiğiniz zaman onlar en kısa sürede sizlere yardımcı olacaktır. Öncelik olarak arıza sebebini sonrasında da arıza giderimi için size detaylı bilgiler verilecek ve arızanız giderilmek için tüm işlemler büyük bir titizlikle yapılacaktır.