Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
1 Nisan 2020

Seyranbağları Arçelik Servisi

Ev hanımlarının en büyük yardımcısı beyaz eşyalardır. Her an evimizin her köşesinde bir beyaz eşya vardır ve yoklukları düşünülemez. Temizlik, ısınma yemek pişirme gibi her türlü ihtiyacımız beyaz eşyalar sayesinde daha kolay ve modern bir şekilde yapılmaktadır. Beyaz eşyalardan birinde ortaya çıkan arıza sizleri sakıntıya sokar ve işlerinizin aksamasına neden olur. Beyaz eşyalarınızın tamirat, bakım ve onarım gibi ihtiyaçları için hızlı bir şekilde tecrübeli ve güvenilir bir beyaz eşya servisi ile iletişime geçmeniz gerekir. İhmal edilen bakım ve arızalar sizlere daha maliyetli sorunlar çıkarabilmektedir. Arçelik markalı beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü bakım, onarım, tamirat ve parça değişimi ihtiyacınızda Seyranbağları Arçelik Servisi hizmetinizdedir.

Teknik Servis Desteğinin Önemi

Beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızaları kendi yöntemlerinizle ya da bilgisiz ve donanımsız kişilere yaptırmanız durumunda hem güvenliğinizi tehlikeye atar hem de beklediğiniz kalıcı çözüme ulaşamazsınız. Tek yapmanız gereken beyaz eşyanızın arızalanması, bakım ihtiyacı ve parça değişimi gerektiren durumlarda güvenilir bir beyaz eşya servisi ile iletişime geçmektir. Seyranbağları Arçelik Servisi olarak bizlere ulaşmanız durumunda sizlere hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Durum tespiti yaparak sizleri bilgilendirip onayınızı aldıktan sonra gerekli işlemi yapıyoruz. Eğer sorunun çözülmesi için beyaz eşyanızı servis merkezimize götürmeniz gerekirse, aracımızla götürüyor ve burada durum tespiti yaparak tamirat işlemini gerçekleştiriyoruz.

Seyranbağları Arçelik Servisi Kalitesi

  • Her türlü Arçelik markalı beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve tamirat işleri özenle ve titizlikle yapılmaktadır.
  • Kullandığımız bütün parçalar orijinal ve garantilidir.
  • Yaptığımız onarım ve bakım işlerimiz garantili ve aynı hatayı tekrar vermeyecek şekilde özenle yapılır.
  • Bütün çalışanlarımız tecrübeli, güler yüzlü ve ilgilidir.
  • Beyaz eşyalarınızın durumu ile ilgili bilgilendirilirsiniz ve onayınız alınarak parça değişimi işlemi yapılır
  • Mobil aracımızla hızlı bir şekilde size ulaşıyoruz ve yardımcı oluyoruz.
  • Müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir.
  • Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendimizi her geçen gün geliştirmekte ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Sizler de her türlü Arçelik marka beyaz eşyalarınızın teknik servise ihtiyaç duyması durumunda Seyranbağları Arçelik Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Acil Ara