Bosch Teknik Servis
15 Nisan 2020

Maltepe Bosch Servisi

Kombi klima, beyaz eşya ankastre elektrik süpürgesi be her türlü küçük ev aletleri insan yaşantısının en önemli teknolojik ürünlerinden biridir. Sebze ve gıdalarımızın tazeliğini uzun süre koruyan ve çürümemesini sağlayan buzdolapları, giysilerimizi yıkayan çamaşır makinesi keza bulaşıklar da en büyük yardımcımız olan bulaşık makinesi, neredeyse artık elimizi ayağımız olmuştur.

Özellikle iklimlendirme ihtiyaçlarımıza profesyonel çözüm bulan ve sıcak su, ısınma ve mutfak gazını ekonomik ücretler ile temin eden kombileri de göz önünde bulundurursak hayatımızı teknolojik ve faydalı ürünler ile donatılmıştır. Elektronik cihaz üretimi konusunda dünyaca ün yapmış Bosch her geçen gün en yeni teknoloji ile bizlere elektronik cihaz üretimi yapmaktadır.

Maltepe Bosch Servisi olarak bu cihazlarınızı her türlü arızalarına anında müdahale ediyor periyodik bakım işlemlerini de zamanında gerçekleştiriyoruz. Bosch markasına ait ne varsa bütün sorunları profesyonel çalışmalar ile    halletmeye çalışıyoruz.

Maltepe Bosch Servisi Mesai Saatleri

Maltepe Bosch Servisi haftanın her günü Bosch servisi konusunda her türlü soru sorun ve taleplerinize karşılık vermeye çalışıyoruz. Özelikle kombi ve klima servisimizde mesai saatlerimizi en uzun süre tutma gayreti içerisindeyiz. Kombinler sürekli çalışmak zorunda olduğu için ve ne zaman arıza yapacağı da belli olmadığından dolayı günü her saatinde kombi servisine ihtiyacınız olacaktır. Böyle durumlarda Maltepe Bosch servisi hizmetini arayarak acil yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Maltepe Bosch Servisi Hizmetleri

Beyaz eşya servisi olarak başlattığımız Maltepe Bosch Servisi hizmetlerimiz zamanla büyütüp kombi klima ve küçük ev aletleri tamiri bakımı ve onarımı gibi farklı faaliyetler ile genişletmiş bulunuyoruz. Maltepe bölgesinde en geniş hizmet ağına sahip servislerden birisi olan kurumsal firmamız kısa sürede çok büyük başarılara imza atmıştır.

Müşteri odaklı çalışmaları sayesinde müşteri potansiyelini günden güne artırmayı başarmıştır. Arızanın her ne olursa olsun servisimiz aynı gün içinde adresinize ulaşır ve cihazınızı inceleyerek nasıl bir çalışma yapacağını tespit ederek cihazınızı durumu hakkında size detaylı bilgi verir. Teknik elemanlarımız Arızanın nedenleri ve bir daha olmaması için neler yapılması gerektiği gibi her konuda sizlere bilgi sunan teknik bilgi vermektedir.

Related Tags
Tıkla Acil Ara