Bosch Teknik Servis
15 Nisan 2020

Mamak Bosch Servisi 

Teknolojinin ilerlemesiyle hayatımızı kolaylaştıran ev eşyaları daha dijital ve detaylı makineler haline geldi. Özellikle beyaz eşyalarda yaşanan arızaların günümüzde sıklaşmasının sebepleri arasında cihazın yanlış kullanılmasının en büyük etken neden olduğunu gözlemliyoruz Mamak Bosch Servisi olarak bu durumun önüne geçilmesi için bilinçli kullanımı yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Hangi marka olursa olsun, cihaz kullanımını açık bir şekilde belirten kullanım kılavuzunun kullanıcı tarafından okunması gerektiğini her seferinde vurguluyoruz.

Bilinçli Kullanım Ve Farkındalık 

Beyaz eşya kullanımının başladığı ilk günden bu zaman kadar gelen kullanım geleneklerini geride bırakmak gerektiğini vurguluyoruz. Haftalık biriken çamaşırların bir veya iki yıkamaya sığdırma metodunun makineyi zorlanacağını ve arızaların daha erken yaşanacağını belirtmek isteriz. Yeni dönem cihazlarda çamaşır makinesi örneğinden gidecek olursak, doğa dostu özelliği sayesinde, aşırı su kullanımını önlediğini bu sayede kullanıcıların sık sık çamaşır yıkayabileceklerini belirtmekte fayda var.

Yedek Parça Desteği

 Mamak Bosch Servisi olarak, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların bakımını ve teknik arıza servisini en hızlı ve doğru şekilde yapmak servis politikalarımız arasında yer alıyor. Özellikle buzdolabı gibi hayati önem taşıyan beyaz eşyaların arıza kaydı alındıktan sonra, arızanın çözümü için başlayan süreçte, kaydın alındığı gün kullanıcıya servis veriyoruz. Bunun yanı sıra, arıza yedek parça değişimi gerektiriyorsa, servise gelen görevlinin bayimizi yönlendirmesiyle garanti belgeli yedek parça, hızlıca servis görevlisine ulaştırılıyor. Bu sayede günlük hayatımızda büyük bir önem taşıyan buzdolabının acil bakımı servisimiz tarafından gerçekleştirilmiş oluyor.

Acil Arızalarda Servise Hızlı Ulaşım

 Mamak Bosch Servisi olarak arıza giderme işlemlerinde kullanıcıların en çok karşılaştığı sorunlardan birinin iletişim olduğunu fark ettik. Araştırmalarımızı tamamladıktan sonra iletişim ağımızın çok daha fazla kullanıcıya ulaşabilmesi ve arıza giderim sürecinin daha sağlıklı yapılması için iletişim kapasitemizi arttırdık.

Bu sayede kullanıcılar herhangi bir arızayla karşılaştıklarında servisimize anında ulaşabilirler. Servisimizle iletişime geçtiklerinde yardım aldıkları temsilcilerimizin teknik eğitimlerini detaylandırarak, kullanıcılarımızın rahatlıkla hizmet alabilmesini sağladık. Bu sayede kullanıcıların temsilcilerimizle iletişimleri sırasında herhangi bir yanlışlık yaşanmadan arıza giderim sürecinin başlamasını sağlıyoruz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara