Beko Teknik Servis
8 Nisan 2020

Ostim Beko Servisi

Günümüzde yaşadığımız her yerde beyaz eşya kullanımına yer vermekteyiz. Beyaz eşya kullandığımız süre içinde yıpranır ve eski performansını kaybeder. Zaman içinde de kullanımdan kaynaklı arızaları meydana gelip tamir bakım ve onarım işlemleri için destek ihtiyacı doğmaktadır. Tüm beyaz eşyalarınızdan doğacak olan ihtiyaçlarınız için ostim beko servisi olarak hizmet vermek için 7/24 çalışmaktayız. Eşyalarınızda oluşan arızaların onarımlarını yaparken aynı zamanda müşterimizin isteği üzerine bakımları içinde hizmet vermekteyiz.

Garantisi bitmiş olan eşyalarınızın tamir ve bakımları için uygun fiyat politikamız ile çağrı bırakmanız halinde değerlendirme yerinde yapılarak cihazınızı daha verimli ve çalışır hale getirmek için ekiplerimiz yönlendiriliyor. Ekip arkadaşlarımız yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlere dayanarak eşyalarınıza hasar vermeden ve siz müşterilerimizi zaman anlamında mağdur etmeden hizmet vermekteyiz.

Beyaz Eşya Tamir Ve Bakım Hizmeti

Ekiplerimiz siz müşterilerimizden gelen çağrı ve arıza kayıtlarına istinaden arızayı yerinde tespit işlemi yaparlar. Kesin arızayı belirledikten sonra uzman ekibimiz müşteriye arızası ile ilgili bilgi verip onay aldıktan sonra onarım işlemine başlar. Eşyalarınızın tamiri esnasında yedek parça ihtiyacı olabilir ve değiştirilecek olan yedek parça mutlaka sizin eşyanızın orijinal parçası ve garantili parçası olmalıdır. Ayrıca servis işlemi bittikten sonra değiştirilen parça ve arızanın onarımı için ostim beko servisi olarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Herhangi bir arıza kaynaklandığında ücretsiz bakım hizmeti vermekteyiz.

Cihazlarınıza yapılacak bakım sayesinde verimli çalışması ve daha uzun ömürlü olması sağlanır. Bakım mutlaka beyaz eşyalarınıza senede 1 kere yapılması gereklidir. Her türlü beyaz eşyanıza tamir ve bakım işleri için tarafınıza uzman ekipleri yönlendirip pratik çözümler sunmaktayız. Bakım ve arızalar için mümkün olduğunca yerinde ve parça değiştirmeden çözümler üretmek isteriz.

Mümkün olmadığı durumlarda garantili orijinal parça değişimi sağlar ve gerek görüldüğünde de yerinden alınıp en kısa sürede geri hizmetinize sunulur. Ostim beko servisi olarak güler yüzlü ekibimiz ve uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini kendi politikamız yaparak hizmet vermekteyiz. Arıza kaydı bırakmanız yeterlidir. Ekiplerimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayarak sorunlarınıza pratik çözümler geliştirecektir.

Related Tags