Beko Teknik Servis
8 Nisan 2020

Ovacık Beko Servisi

Evlerde şıklık ve kolaylık sağlayan eşyalar arasında en büyük yardımcılardan olan beyaz eşya çeşitleri her evin vazgeçilmezidir. Farklı model ve farklı markalarla satışı yapılan ve gerçekten ihtiyaç olduğundan dolayı da bir hayli fazla paralar ödenerek alınan beyaz eşyalar işleri kolaylaştıran kullanım araçlarıdır. Kullanımı kolay ve sağladığı destek çok büyük olmasından kaynaklı olarak hemen her evde çamaşır makinesi bulaşık makinesi ocak fırın ve kombi kullanımı yapılmaktadır. Çok az bir uğraşla kirli çamaşırların yıkanması çamaşır makineleri ile yapılırken kirli bulaşıkları da bulaşık makineleri yıkamaktadır. Kombiler evlerde sürekli sıcak suyun bulunmasına ve tek bir tuşla kış aylarında evin her tarafının ısıtılmasına yardımcıdır. Ovacık Beko servisi olarak hizmet veren firmamız Beko marka tüm eşyaların bakım ve tamir işlerini yürütmektedir.

Sağlam ve Sağlıklı Kullanımlarda Hizmet Kalitesi

Eşyaların herhangi bir sebepten arızalanması durumunda firmamız ile iletişime geçen her müşterimize en kısa süre zarfında dönüş yapıyoruz. Bozulan eşyanın yerinde hasar tespitini yaptıktan sonra tamir işlemlerini alanında en iyi işçiliği yapan teknik servis personellerimiz aracılığı ile en kaliteli şekilde yapıyoruz. Bozulan eşyanın evde yarattığı mağduriyeti en kısa zamanda çözmek konusunda itinalı ve özenli çalışmalar yapıyoruz. Bozuk parçanın değişmesi gerektiğinde yedek parça teminini de bizzat kendimiz yapıyor ve parçaları orijinal olarak kullanıyoruz. Bu şekilde yapılan çalışmalar hem daha sağlıklı hem daha pratik olurken müşteri memnuniyeti yaşatıyoruz. Ovacık Beko servisi olarak her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor bu yönde gelişip ilerliyoruz.

Sistemli ve Kurumsal Çalışmalar

Evlerin kıymetli eşyalarının en iyi verim vermesi konusunda en sağlıklı çalışmaları sürdürüyoruz. Alanında uzman teknik servis personellerimizle kaliteden ve sağlıklı bakım ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ankara ovacık ve civarlarında her türlü Beko marka ürünün bakımını ve tamirini yapıyor gerekli yedek parça satışında da bulunuyoruz. Ovacık Beko servisi yapılan tüm işlemlerin detayını ve güvencesini müşteriye verdikten sonra eskisinden daha sağlam çalışan eşyaları kullanıma kazandırıyor. En kaliteli hizmetlerle en kaliteli kullanımlara destek oluyoruz.

Related Tags