Beko Teknik Servis
8 Nisan 2020

Öveçler Beko Servisi

Ürünlerin muhafazası için buzdolabı, çamaşırların yıkanması için çamaşır makinesi, bulaşıklar için bulaşık makinesi, fırın gibi teknolojinin getirdiği beyaz eşya denilen bu ürünler yaşam kalitesini yükselten hayat standartlarını içerisinde olmazsa olmaz teknolojik harikalardır. Her makinenin bir kullanım ömrü vardır. Ancak bu ürünler, kullanım ömürlerini doldurmadan birçok sebep yüzünden arızalanabilmektedir. Ya da kullanıma bağlı olarak, bazı parçalar yıprandığından parça değişimi gerektirebilmektedir.

Tüm bu sorunların çözümü gayet basittir. Yapılması gereken tek şey teknik servis olan Öveçler Beko Servisi ile iletişime geçmektir. Çünkü cihaza amatörce yapılacak müdahaleler neticesinde cihazdaki sorun daha büyüyecek ve ürün kullanılamayacak duruma gelecektir. Bu da yüksek maliyet demektir. Bu yüzden uzaman kadrosu ile hizmet veren firmamızdan gerekli teknik desteği alarak, garanti kapsamında parça değişimi yapılması gerekiyorsa, orijinal parça kullanılarak sorun çözülür ve her türlü bakım yapılır.

Beko Marka Beyaz Eşyalarda Arıza Kodları

Teknolojinin ilerlemesiyle, Beko markası da sürekli yeni özellikler ve fonksiyonellik sağlayarak piyasaya yeni ürünler sunmaktadır. Her bir beyaz eşyanın teknik özellikleri birbirinden farklıdır. Beko marka buzdolabı, , bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ya da fırın gibi ürünlerde görülen bazı genel arıza kodları aşağıda verilmiştir.

F01: NTC (Sıcaklıkla direnci azalan termistör) açık ya da kısa devrenin olduğunu gösterir.

F02: Isıtıcı açık devrede olduğunu gösterir.

F03: Isıtıcının sürekli devrede olduğunu belirtir.

F04: Ventil tiryak kısa devre yaptığını belirtir.

F05: Pompanın suyu boşaltamadığını ifade eder

F06: Motor tiryak kısa devre yaptığını gösterir.

F07: Su seviyesi sensörünün arızalı olduğunu belirtir.

F08: Pompanın kısa devre yaptığı anlamına gelir.

F09: Kapı kilidi açık devre yaptığını belirtir.

 Yukarıda verilen kodlar sadece bir kısmıdır. Ürünün modeline ve türüne göre farklı kodlar ekranda gözükecektir. Kullandığınız ürünlerde ve yukarıda verilen arıza kodlarından ya da farklı bir arıza kodu gördüğünüzde Öveçler Beko Servisi ile irtibata geçiniz. Firma elemanlarımız alanında uzaman kişiler olup, sorunlara garanti kapsamında kalıcı çözümler sunar.

Servisimizin Hizmetinin Ayrıcalıkları

Beko marka beyaz eşyaların her türlü bakım, parça değişimi, tamir işlerini profesyonel teknik elemanları ile gerçekleştirir. Öveçler Beko Servisi, parça değimi gerektiren durumlarda orijinal parçaları kullanır. Tamir işlemlerini ise, elemanlarımız vakit kaybetmeden verilen adrese ulaşarak eğer sorun yerinde çözülecekse hemen gerekli işlemleri yapar, eğer sorun büyükse firma elemanlarımız cihazınızı teknik servis tamir atölyesine getirir ve en kısa sürede problemi çözdükten sonra tekrar müşterilerine teslim eder. Yapılan tüm işlemeleri garanti kapsamında yapıyoruz. Ucuzluk ve kaliteyi bir arda bulmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli.

Related Tags
Tıkla Acil Ara