Bosch Teknik Servis
15 Nisan 2020

Pursaklar Bosch Servisi 

Günümüzde beyaz eşya kullanıcılarının yaşadığı sorunlardan biri, herhangi bir arıza söz konusu olduğunda servislere ulaşmaması veya ihtiyacı olan hizmeti alamamasıdır. Bunu dışında kullanıcının hizmet aldığı servisin, makinenin yedek parçaları söz konusu olduğunda fiyat bakımında kullanıcının üstüne büyük yükler yükleyebiliyor. Pursaklar Bosch Servisi olarak özellikle yedek parçalar konusunda garanti belgesiyle çalıştığımızı ve sektör fiyat standartlarının dışına çıkmadığımızı belirtmek isteriz.

Beyaz Eşyaların Arıza Çeşitleri 

Beyaz eşyalar gerekse garantisinin bitmesi gerekse kullanıcının yanlışları yüzünden ortaya çıkabiliyor. Kullanıcıların en çok karşılarına çıkan teknik hatalardan biri çamaşır makinesi örneğini ele alırsak, Çamaşır makinesinin su almaması veya kazanın dönmemesi olarak karşımıza çıkıyor. Çamaşır makinesi su almıyorsa bağlı olduğu musluğun açık olmasına dikkat etmekte yarar var. Musluk açık ise ve hala makine su almıyorsa, Pursaklar Bosch Servisi olarak bize ulaştığınızda arıza kaydı ile başlayan süreci hızlandırarak aynı gün arızayı giderecek servisi gönderiyoruz.

Bu sayede kullanıcının mağdur olmasının önüne geçiyoruz. Çamaşır makinesinin kazanı dönmüyorsa, yıkama motoru, yıkama motoru kapasitörü, elektronik kart gibi yedek parçaların değişmesi gerekebilir. Bu teknik müdahaleleri kullanıcı kendi başına yapamaz. Bu nedenle teknik servise başvurması gerekir.

Teknik Arızalarda Servise Başvurulmalı 

Çamaşır makinesinin temel alt işlevleri arasında yer alan sıkma işlemini gerçekleştirmemesi kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı sıkıntılar arasında yer alıyor. Bunun sebeplerinin arasında, cihazın içindeki çamaşırların dengesiz bir şekilde yerleştirilmesi yer alıyor. Çamaşırların cihazın kazanının alabileceğinden fazla olması, makinenin sıkma işlemini yapmasına neden olacaktır. Bu durumda teknik servisi aramadan önce kazanın içindeki çamaşırların dengeli bir şekilde yerleştirildiğinden emin olun. Buna rağmen arıza devam ediyorsa Pursaklar Bosch Servisi olarak size hizmet etmekten gurur duyarız.

Kullanıcının Servisle İletişimi 

Telefon ucunda dakikalarca birilerine ulaşmaya çalışmak ve talep ettiği hizmeti alamamak kullanıcıyı yoran etkenler arasındadır. Birçok serviste bu altyapı eksikliğini gördüğümüzden, iletişim ağımızı güçlendirerek kullanıcıların servisimize ulaşımlarını kolaylaştırdık. Sürecin hızlı ve hatasız ilerlemesi için oluşturduğumuz protokoller sayesinde kullanıcıların herhangi bir mağduriyet yaşamadan talep ettikleri hizmeti her zaman almalarını sağladık.

Related Tags
Tıkla Acil Ara