Bosch Teknik Servis
15 Nisan 2020

Sanatoryum Bosch Servisi

Sanatoryum Bosch Servisi olarak Ankara’da hizmet vermekteyiz. Çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, ocak, saç kurutma makinası, tost makinası, elektrik süpürgesi, buzdolabı ve aklınıza gelebilecek her türlü beyaz eşya, küçük ev aletlerinin tamir ve onarımını yapıyoruz. Aynı zamanda montaj ve yedek parça değişimi ile bakım işleri de sizlere sunduğumuz hizmetler arasında yer alıyor. Sizler de beyaz eşya ve küçük ev aletlerinizde bir problem gördüğünüz zaman firmamızı arayarak rahatlıkla eşyalarınıza kavuşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için profesyonel elemanlarımız ile birlikte çalışıyoruz ve her türlü ekipmanı barındırıyoruz. Eşyalarınızı eğer imkânlarımız el veriyorsa sizin adresinizde tamir ediyoruz fakat daha kapsamlı tamirat gerekiyorsa firmamıza eşyanızı getiriyoruz ve işlem tamamlandığı zaman geri getiriyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin her biri garantili olup güveninizi dağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Yedek parça değişimi, montaj, bakım ve onarım işlemlerimiz 1 yıl garanti kapsamına dâhildir.

Beyaz Eşyalarda Arıza Kodları

Beyaz eşyalarda arıza görüldüğü zaman birtakım kodlar içerir ve bu kodlara bakarak Sanatoryum Bosch Servisi olarak gereken işlemi gerçekleştiriyoruz. Örneğin E18; Pompa tıkalı ya da arızalı, F16; Kapı kilidi arızalı, F19; ısıtma arızası olarak bilinir. Tabii beyaz eşyanın modeline göre bu kodlar değişiklik göstermektedir. Kullanım kılavuzunda bu kodların içerdiği anlamlar yer almaktadır ve bizler de buna göre onarım yapmaktayız.

Beyaz eşyalarda en sık karşılaşılan arızalar arasında kapak arızası, pompa arızası, suyu ısıtma soğutma arızası, filtrenin dolması, konut yanması, küçük ev aletlerinde bıçağın bozulması ya da iç aksamdan parça eksikliği gibi etkenler yer almaktadır. Bizler de Sanatoryum Bosch Servisi olarak sizlere tüm arızaların tespitini yaparak güvenli bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Servis Fiyatları

Servis ücretlerimiz beyaz eşyanın ya da eşyaların çıkardığı arızaya göre, yedek parça değişimine göre ve eşyanın modeline göre farklılık gösterir. Ancak firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla uygun fiyatlarda hizmet vermeye çalışıyoruz. Sizler de firmamızdan hizmet almak isterseniz günün 24 saati bize ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgisi almak için de bizi arayabilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara