Bosch Teknik Servis
15 Nisan 2020

Seyranbağları Bosch Servisi

Seyranbağları Bosch servisi olarak uzman ekibimiz ile birlikte çalışmaktayız. Müşterilere hem hızlı hem de güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Alanında profesyonel olan ekibimiz ile buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi bütün beyaz eşyalarınızın ve diğer elektronik eşyalarınızın her birinin sorunları kaliteli olan malzemeler ile birlikte ortadan kaldırılır.

Yerinde hizmet verebildiğimiz zamanlarda eşyalarınızın sorunlarını bulunduğunuz yerde ortadan kaldırmaktayız. Bu sayede herhangi bir şekilde sorun yaşama durumu da meydana gelmez. Çünkü eşyanızın gidip günlerce gelmemesi gibi bir sorunun oluşmasındansa sorunun bulunduğu alanda ortadan kaldırılması çok daha önemli olan bir durumdur. Bu nedenle de yapılabilecek olan sorunları bu şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Online Servisimiz Hakkında

Seyranbağları Bosch servisi olarak müşterilerimize telefonla hizmet verdiğimiz gibi online olarak da hizmet vermekteyiz. Bu sayede rahat bir şekilde ve kolaylıkla servise ulaşma imkânınız olur. Bu da sorunlarınızın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılmasını sağlar. Online olarak servis kaydının oluşturulması sizin zamandan tasarruf etmenize de yardımcı olur.

Vermekte olduğumuz online servis hizmetimiz sayesinde gün içerisinde istediğiniz bir saatte randevu alma durumunuz meydana gelir. Ürününüzün arızası hakkında tam olarak bir bilgi verme imkânınız da bulunur. Servisin gelmesi için size en uygun olan gün ve saatin belirlenmesi işlemini yerine getirebilirsiniz. Arızalı olan cihazınızın kısa bir süre içerisinde onarılmasını da sağlama imkânına ulaşmış olursunuz.

Ürünün Nasıl Tanımlanması Gerekir?

Seyranbağları Bosch servisi uzman kadrosu ile birlikte sizlere hizmet vermektedir. Ancak yedek parça ihtiyacınızın olması ya da servisimize ihtiyaç duymanız halinde ürününüzün model numarasının ve de FD numarasının iletilmesi gerekir. Ürünün FD numarasına ulaşmak için ürün etiketinin sorgulayıcı ile ulaşılması mümkündür.

Üründe bulunan model numarasının ilk 3 numarasının girilmesi ile birlikte listede ürüne ait olan model numarasının seçilmesi durumu da bulunur. Ancak ürünün modelinin bilinmemesi durumunda ürün modelini bilmediğinizi belirtmeniz de yeterli olur. Bu sayede işlemler oldukça kısa bir süre içerisinde yerine getirilmiş olur. Bu sayede tamir işlemleri de gerçekleştirilmiş olur.

Related Tags
Tıkla Acil Ara