Profilo Teknik Servisi
18 Mayıs 2020

Şehitlik Profilo Servisi

Profilo markası; insanların evdeki işlerine yardımcı olmak, yükünü hafifletmek ve teknolojinin getirdiği yeniliklerden istifade edebilmelerini sağlamak amacıyla beyaz eşya denilen çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, klima, ankastre fırın, fırın gibi elektronik ürünler üretmektedir. Yeni teknolojiler kullanılarak her bir cihazın farklı özellikte ve fonksiyonlarda yeni modelleri üretilmeye devam edilmektedir.

Beyaz Eşyaların Ömrünü Uzatan Bakımlar

Gayet dayanıklı ve kaliteli olan bu ürünler, her marka cihazda olabildiği gibi çeşitli sebeplere bağlı olarak cihazlar yıpranabilmekte, bakım gerektirmekte, teknik sorunlar ya da yanlış müdahalelerden dolayı arızalanabilmektedir. Bu açıdan bakıldığından makinelerin performans düzeylerinin düşmemesi, uzun yıllar sorunsuz kullanabilmek için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Herhangi bir nedenle arıza durumunda ise asla kendiniz ve sizin dışında ehil olmayan kişiler cihaza müdahale etmemelidirler. Aksi takdirde sorun çözülmeyeceği gibi, yüksek maliyetli daha büyük arızalar ortaya çıkmasına hatta cihazın kullanılamaz durumuna gelmesine sebebiyet verebilirsiniz. Tüm arızaların onarımı, montaj ve bakımları için Şehitlik Profilo Servisi ile iletişim sağlayarak teknik destek alabilirsiniz.

Beyaz Eşyaların Tamiri Nasıl Yapılır?

Kullanılan beyaz eşyalarda herhangi bir arıza ortaya çıktığında, dijital göstergeli cihazlarda ekranda arıza kodu uyarısı gördüğünüzde Şehitlik Profilo Servisi ile irtibat sağladığınızda, hiç vakit kaybetmeden teknik servis elemanlarımız teknik servis aracı ile verilen adrese ulaşırlar. Uzman teknik personelimiz cihazı inceler arızayı tespit ettikten sonra, arızanın çözümü cihazın olduğu yerde çözülecekse gerekli işlemleri yaparlar.

Eğer arıza tamir atölyesinde çözülecek bir sorun olduğu tespit edildiğinde ise cihaz ambalajlanır, zarar görmemesi için özen ve itinalı bir şekilde teknik tamir atölyesine getirilir. Teknik tamir atölyesinde en kısa sürede sorun çözülür ve tekrar servis elemanlarımız tarafından adrese teslim edilir. Şehitlik Profilo Servisi olarak yaptığımız tüm müdahalelere garanti veriyoruz. Parça değişimlerinde makineye ait orijinal sıfır parça kullanıyoruz ve parça da garanti kapsamındadır. Firmamız, 7/24 saat kesintisiz ve garantili hizmet veren, profilo marka ürünlerde teknik bilgi ve beceriye sahip uzman kadromuz ile beyaz eşya tamir sektöründe profesyonel hizmet veren bir firmayız.

 

Tıkla Acil Ara