Profilo Teknik Servisi
21 Mayıs 2020

Ümitköy Profilo Servisi

Teknolojinin getirdiği yeniliklerin en belirgin olarak faydasının görüldüğü alanlardan birisi insanların eli ayağı olarak tabir edilebilecek beyaz eşyalardır.  Şüphesiz insanın hayat standartlarını yükselten, çok zahmetli işlerin makineyle kısa sürede ve kolay bir şekilde yapıldığı beyaz eşya ürünlerinin icat edilmesi önemli bir hizmettir. Bulaşık makinesi, klima, derin dondurucular, buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, fırın, ankastre fırın gibi ürünler her gün kullanılan birçok modeli olan teknolojik ürünleridir.

Beyaz Eşyalarınızı Güvenli Ellere Teslim Edin

Bir dünya markası olan Profilo markasına ait birçok elektronik cihaz insanlar tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bu ürünlerden beyaz eşyalar kullanım kılavuzunda belirtilen uyarılara dikkat edilmeden ve usullere uygun kullanılmamasından, elektrik akımındaki anormal akım yüksekliği ya da düşüklüğü, hatalı kullanım, yanlış müdahale, zamana bağlı olarak mekanik akşamlardaki aşınmaların gerektirdiği bakımların yapılmaması gibi birçok sebepten dolayı arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Ümitköy Profilo Servisi olarak profilo marka her türlü beyaz eşyalarda görülebilecek arızaların tamirini yapmaktayız, gerekli bakımlar periyodik olarak itina ile yapılmakta ve parça değişimi gerektiren durumlarda ise orijinal parçalar kullanılarak garanti kapsamında işlemler gerçekleştirilmektedir. Ümitköy Profilo Servisi olarak uzman teknik kadromuzla % 100 müşteri memnuniyeti için hizmet veriyoruz.

Beyaz Eşya Tamir ve Bakımlarında Teknik Servisin Önemi

Bulaşık makinesi, klima, derin dondurucular, buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, fırın, ankastre fırın gibi ürünlerde herhangi bir arıza olduğunda bazı insanlar kendileri tamir etme yoluna gidebilmekte ya da çevreden ehil olmayan kişiler tarafından müdahale etmeleri istenebilmektedir. Bu tür müdahaleler tam aksine sorunu çözmeye yönelik olmamakla birlikte daha büyük sorunlara kapı aralamak demektir. Cihazlar kullanamaz hale gelmekte, olası bir elektrik arızasında elektronik aksamdaki arızalardan dolayı insan hayatını tehlikeye koyacak sorunlar oluşabilmektedir. Yüksek fiyatlarda alınan bu ürünleri yapılacak yanlış müdahaleler bu cihazlarda telafisi mümkün olmayan daha büyük sorunların oluşmasına neden olabilmektedir. Ayrıca tüm bu sorunların yüksek maliyet olarak geri dönecektir. Her makinenin ana kart özellikleri, hassasiyeti ve mekanik özellikleri modeline göre değişmektedir. Bu yüzden mutlaka teknik servisten destek alınmalıdır. 7/24 saat en uygun fiyatlarda hizmet veren, kaliteli güvenilir, orijinal parça kullanarak parça değişimi yapan, yapılan her müdahalede garanti veren Ümitköy Profilo Servisi ile iletişim kurarak destek alabilirsiniz.

Tıkla Acil Ara