Siemens Teknik Servis
2 Mayıs 2020

Şehitlik Siemens Servisi

Günümüzde ev işlerini kolaylaştıran çok sayıda elektronik alet bulunuyor. Bunlardan en sık kullandıklarımızdan biri de beyaz eşyalardır. Çamaşır ve bulaşık yıkamak, yemek pişirmek gibi birçok işi yapmamızı sağlayan bu beyaz eşyalar ev hanımlarının en büyük yardımcılarından biridir. Bu aletlerin zaman zaman arıza yapması ise oldukça doğaldır.

Beyaz eşyaların arızalanması birçok insanın hayatını olumsuz etkiliyor ve hayat kalitesini düşürüyor. Bu yüzden bu arızaların kısa sürede çözülmesi gerekmektedir. Şehitlik Siemens Servisi olarak tam bu noktada devreye giriyoruz ve arızalanan beyaz eşyalarınızı onararak kısa sürede size teslim ediyoruz.

Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır?

Ev hanımlarının, hatta aile bireylerinin birçoğu beyaz eşyaları aktif olarak kullanmaktadır. Fırın, ocak ve buzdolabı yemek pişirmek ve yemekleri saklamak için kullanıldığından sürekli çalıştırılan beyaz eşyalardır. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ise yıkama işlemini gerçekleştirdiği için sık sık kullanılmaktadırlar. Durum böyle olunca beyaz eşyalar elektrikle çalıştıkları için bazı zamanlarda arıza yapabilirler. Şehitlik Siemens Servisi olarak tüm beyaz eşya arızalarınızda sizin için hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşyaların sürekli kullanılan düğmeleri ve tuşları aslında ufak bir dokunuşla birçok düzeneği devreye sokmaktadır. İçinde ince kablolar ve farklı sistemler bulunan bu eşyalar ufak müdahalelerden veya yanlış kullanımdan etkilenerek bozulabileceği gibi, teknik sebeplerden dolayı da arıza yapabilmektedir. Bu arızalar hayatımızı olumsuz etkilemekle beraber kısa zamanda çözümlenmediği takdirde daha büyük arızalara sebebiyet verebilir. Beyaz eşyanızın kullanım ömrünü kısaltabilir veya tamamen bozulmasına ve çalışmamasına neden olur.

Siemens Servisi Hizmet İçeriği

Arızalanan beyaz eşyaların kısa sürede onarılması kullanım ömrünü etkilediği için oldukça önemlidir. Biz de Şehitlik Siemens Servisi olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz.

Bize gelen beyaz eşyanızın onarımına başlamadan önce arızanın sebebini ve yerini belirliyoruz. Daha sonra arızalanan parçanın onarımını yapmaya başlıyoruz. Eğer parçanın onarımını yapamazsak yedek parça temin ediyor ve arızalı parçanın değişimini yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin hepsi garanti dâhilindedir. Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem yaşarsanız ücretsiz bir şekilde ürünü tekrar onarıyoruz. Müşteri memnuiyeti önceliğimizdir.

Tıkla Acil Ara