Siemens Teknik Servis
2 Mayıs 2020

Şentepe Siemens Servisi

Şentepe Siemens Servisi, sektörde önde gelen güvenilir beyaz eşya servisleri arasındadır. Teknik servis ekibi olarak deneyimli bir kadroya sahip olan firmamız, her türlü beyaz eşya tamirini en kısa sürede çözecektir. Beyaz eşyalar içerisinde hizmet verdiğimiz ürün yelpazesi oldukça geniştir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi makinelerde oluşabilecek her türlü sorun yerinde çözülecektir. Beyaz eşyalarda oluşabilecek en ufak bir arıza bile hafife alınmamalıdır. Dayanıklı tüketim eşyaları olarak nitelendirilen bu makinelerin de belli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bu aletlerde duyulan en ufak bir ses bile bazı durumlarda büyük bir arızanın habercisi olabilecektir. Bu sebeple her türlü beyaz eşyada oluşabilecek bu gibi arızaları zaman kaybetmeden servise haber vermek son derece önem taşımaktadır. Daha küçük maliyetlerle halledilebilecek arızalar zamanında tamir edilemediği takdirde maddi ve manevi kayıplara neden olabilecektir. Ev kazalarının bir kısmı da bu arızalardan kaynaklı olabilmektedir.

Yerinde Tamir Hizmeti

Şentepe Siemens Servisi, yerinde çözüm sunan servislerin başında gelmektedir. Firmamız, şeffaf çalışma ilkeleri gereği, beyaz eşyalarda oluşabilecek her türlü arızayı müşterilerine anlatarak yerinde tamir etmektedir. Ancak çok büyük boyutlarda oluşabilecek arızalar için servise götürülecektir. Şayet parça değişimi gerekiyorsa da firmamız yeni ve orijinal parçalarla tamirat işlemini gerçekleştirir. Parça takılan beyaz eşyalar için parça değişimlerine dair garanti belgesi verilmektedir. Bu durum hizmet alan kişilerde güven veren uygulamalar arasındadır. Teknik servis ekibimiz, alanında deneyimli ve bilgi sahibi kişilerden oluşur. Her türlü teknolojik gelişmeler için firma içi eğitimlerimiz ile mesleki gelişimlerine katkı sağlanmaktadır. Hızlı servis hizmeti de firmamızın en önemli özellikleri arasındadır.

Müşteri İlişkilerine Verilen Önem

Şentepe Siemens Servisi, müşteri ilişkilerine önem veren firmaların başında gelmektedir. Güler yüzlü hizmet ve profesyonel kadrosuyla, günün her saati hizmet vermektedir. Firmamız arandıktan kısa bir süre sonra en hızlı şekilde dönüşler yapılacaktır. Bu sayede beyaz eşyalarda oluşan arızalar için hızlı çözümler sunulmuş olacaktır. Müşteriyi tamirin her aşamasında bilgilendirmek ve güler yüzlü hizmet anlayışımız, firmamızın önem verdiği konular arasındadır. Garantili ve hızlı hizmet için firmamızdan destek alınması önerilir.

Tıkla Acil Ara