Profilo Teknik Servisi
18 Mayıs 2020

Şentepe Profilo Servisi

Teknoloji bu kadar ilerlemeden önce birçok işi kendi kas gücümüzü kullanarak yapıyorduk ve bu da oldukça zamanımızı alıyordu. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi teknolojik aletler hayatımıza girdiğinden beri ise evdeki iş yükümüz hafifledi. Bizim yaptığımız işleri bir tuşla yapan bu makineler özellikle ev hanımları için altın değerindedir. Profilo, beyaz eşya konusunda oldukça başarılı bir markadır ve kaliteli beyaz eşyalar üretir. Buna rağmen Profilo marka beyaz eşyalar zaman zaman arıza yapabilir. Önemli olansa bu arızalara en kısa sürede müdahale etmek ve cihaza zarar vermesini önlemektir. Şentepe Profilo Servisi olarak böyle durumlarda her zaman yanınızdayız. Arızalanan ürününüzü itina ile onarıyor ve en kısa sürede size teslim ediyoruz.

Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır?

Günlük işlerimizi halletmek için beyaz eşyalarımızı sıklıkla kullanıyoruz. Bulaşık ve çamaşır gib önemli işlerimizin çabucak hallolmasını sağlayan bu cihazların arıza yapması ise bizi üzebilir. Bu eşyalar elektrik ile çalışmaktadırlar. Dolayısı ile içlerinde fazlasıyla karışık düzenekler ve küçük parçalar bulundururlar. Bu düzenekte meydana gelecek en ufak değişiklik bile arızanın sebebi olabilir. Profilo marka ürünlerin de zaman zaman çıkardıkları arızalar gayet olağandır. Önemli olan ise hızlı onarım yapabilmektir. Şentepe Profilo Servisi olarak hızlı ve güvenli hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız. Deneyimli ekibimiz cihazlarınızı itina ile onarıyor ve en iyi hizmeti sunmak için var gücüyle çalışıyor.

Profilo Servisi Hizmet İçeriği

Şentepe Profilo Servisi sektörün önde gelen firmalarından biridir. Profesyonel hizmet veren firmamız arıza durumlarında her zaman hizmet vermeye hazırdır. Arıza yapan cihazınız için öncelikle arıza tespit çalışması yapıyor ve arızalı parçanın nerede olduğunu buluyoruz. Arızalı parçayı saptadıktan sonra hiç vakit kaybetmekten parçanın onarımı için kolları sıvıyoruz. Bazı durumlarda arızanın onarımı imkânsız olabiliyor. Böyle durumlarda ise yedek parça temin ediyor ve arızalı parçanın değişimini yapıyoruz. Bu işlemleri mümkün en kısa sürede yapıyor ve cihazınızı size teslim ediyoruz. Ürünü teslim aldıktan sonra tekrar arıza yapması durumunda panik yapmadan ürünü tekrar bize getirebilirsiniz. Hizmetlerimiz garantili olduğundan ürünü ücretsiz bir şekilde tekrar onarıyoruz.

 

Tıkla Acil Ara