Profilo Teknik Servisi
18 Mayıs 2020

Yenimahalle Profilo Servisi

Günümüzde pek çok hanenin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan beyaz eşyalar, ev işleri konusunda ev kadınlarının en büyük yardımcıları arasında yer almaktadır. Ev işlerinde beyaz eşyalar o kadar hayati bir konuma sahiptir ki, onların bir anlık arızaları evlerde işlerin yarım kalmasına ve sinirlerin gerilmesine yol açmaktadır. Evlerde beyaz eşya arızaları ile karşılaşıldığı zaman bazı kişiler kendileri bu sorunun üstesinden gelmeye çalışmaktadır. Ancak beyaz eşyalar üzerinde deneyimsiz kişilerin işlem yapmaya çalışması, eşyanın tamamen kullanılamaz hale gelmesine neden olabilmektedir. Bu yüzden arıza durumlarında bir beyaz eşya servisinden destek istemek, en doğru davranış olacaktır. Yenimahalle Profilo servisi firmamız da evlerde bulunan beyaz eşyalarda meydana gelen arızaların giderilmesi konusunda kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Derin Dondurucu Arızaları

Kışın zor bulunan meyve ve sebzelerin yazdan saklanmasına olanak tanıyan ya da kurban bayramı etlerinin bozulmadan uzun süre dayanmasına yarayan ve daha pek çok işlevi bulunan derin dondurucular, arızalandıkları zaman tüm bu ürünlerin bozulma riski ile karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Derin dondurucularda en çok karşılaşılan arızalar arasında iç yüzeylerindeki koruyucu tabakanın delici maddeler ile delinmesi sonucu yaşanan dondurma problemleridir. Derin dondurucunun iç yüzeyindeki buzlanmayı bıçak gibi aletlerle çözmeye çalışmak bu duruma neden olmaktadır. Yenimahalle Profilo servisi olarak derin dondurucularınızda meydana gelen bu tür arızaları çözüme kavuşturmak için sizlerin hizmetindeyiz.

Garantili Yedek Parça Satışı

Beyaz eşya arızalarına neden olan durumlar arasında, bazı parçalarının uzun süreli kullanıma ya da yanlış kullanıma bağlı olarak aşınması önemli bir yer tutmaktadır. Aşınma gelen parçalar bazen tamir edilebilmektedir ancak bu tamir işlemi pek de uzun süreli bir çözüm olmamaktadır. Parçaların değiştirilmesi bu durumda yapılabilecek en doğru davranıştır. Beyaz eşyalarını için ihtiyaç duyduğunuz her türlü yedek parçayı Yenimahalle Profilo servisi firmamızdan garantili olarak temin edebilirsiniz. Ayrıca firmamız istenmesi durumunda temin edilen yedek parçanın beyaz eşyaya monte edilmesi işlemini de gerçekleştirmektedir. Firmamızın hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak ve destek talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Tıkla Acil Ara