Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
1 Nisan 2020

Sokullu Arçelik Servisi

Arçelik markası ülkemizde son derece tercih edilen ve pek çok kişinin evinde bulunan bir beyaz eşya markasıdır. Beyaz ev eşyalarının yanı sıra küçük ev aletlerinde de sektörün önde gelen marklarından olmuştur. Ancak her beyaz eşyada olduğu gibi Arçelik markası zaman zaman farklı beyaz eşya gruplarında arıza vermektedir. Sokullu Arçelik Servisi alanında firmamız sizlere son derece profesyonel ve teknik bir hizmet sunmaktadır. Yaşadığınızı arızalarda firmamız ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Sonraki süreçte sizlere en hızlı şekilde geri dönüş yaparak mağduriyet yaşamanızı engelleriz. Arçelik servisi olarak pek firma bu sektörde hizmet vermektedir. Ancak teknik servis bilgi ve tecrübe isteyen bir alandır.

Arçelik Beyaz Eşya Arızaları

Arçelik markasına ait neredeyse tüm evin ihtiyaçlarına ait beyaz eşya yelpazesi bulunmaktadır.  Bunlar; buzdolabı, çamaşır makinesi, dondurucu, bulaşık makinesi, klima ya da kurutma makinesi olabilir. Bu ürünlerinizin herhangi birinde arıza yaşamanız durumunda Sokullu Arçelik Servisi olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Örneğin; çamaşır makinelerinde en çok karşılaşılan sorun sıkma problemidir. Bu durum program hatası olabilir, elektronik kartta oluşan bir yanıktan ya da tıkanmadan kaynaklanabilir. Bunun için uzman teknik personelimiz makinenizi inceleyerek sizlere yapılması gerekenler hakkında detaylı olarak bilgi verir. Bu konuda değişmesi gereken parçalar garantili yedek parça ile değiştirilir.

Arçelik Servisi Hizmetleri

Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız her türlü sıkıntıda Sokullu Arçelik Servisi olarak firmamız sizlere son derece kaliteli ve profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Uygun fiyatlar ile piyasa koşulları dahilinde garantili yedek parça temini, ürünlerinizin bakım ve onarımı firmamız tarafından yapılır. Sizlere daima uzman teknik personel ile hizmet vermekte olup iletişimde ise güler yüzlü personelimiz yardımcı olmaktadır. Firmamızın hizmet politikası gereği müşteri memnuniyeti daima ön planda tutulmaktadır. Bakım, onarım, yenileme ve yedek parça temini yapılarak mağduriyetiniz profesyonel bir şekilde sonlandırılır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve diğer beyaz eşyalarınızda oluşan arızalar titizlikle incelenir ve sizlere arıza hakkında bilgilendirme yapılır. Bilginiz dışında hiçbir işlem ve fiyatlandırma yapılmaz. Böylelikle mağduriyet yaşamazsınız.

Tıkla Acil Ara