Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
1 Nisan 2020

Subayevleri Arçelik Servisi

İnsanların evlerinde kullandıkları ve birçok ihtiyaçlarını giderdiği eşyalar beyaz eşyalardır. Eskiden beyaz eşyalar sadece buzdolabı ile sınırlı iken günümüzde bulaşık makinesi, çamaşır makinesi da beyaz eşyalar arasında en sık kullanılanlar olarak geçmektedir. Beyaz eşyalar ile yaşanabilecek herhangi bir sorun insanların hayatını ciddi manada etkileyebilmektedir. Hemen hemen her gün yıkanan bulaşıklar günaşırı yıkanan çamaşırlar çamaşır makinesi bulaşık makinesinin önemini ortaya sermektedir. Buzdolabı ise yiyeceklerin korunması açısından oldukça önemli bir alet olduğu için bozulması konusu ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Subayevleri Arçelik servisi olarak beyaz eşyalarınızın sorunları ile ilgili arıza bildirimi yaptıktan Kısa bir süre sonra sorun giderme konusunda hızlı bir hizmet vermekteyiz

Beyaz Eşyanız Bozulursa Ne Yapmalısınız

Beyaz eşyalar ile ilgili yaşanacak bazı sorunlar küçük olurken bazıları büyük olabilmektedir. Burada önemli olan şey beyaz eşyanız ile ilgili bir sorun yaşadığınız zaman mutlaka alanında uzman bir firma ile iletişime geçmektir. Çünkü herhangi bir müdahale etmeniz beyaz eşyalardaki küçük bir sorunun daha da büyümesine sebep olabilir. Subayevleri Arçelik servisi olarak bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman eşyanızın teknik bütün özelliklerinden anlayarak hizmet verdiğimiz için herhangi ciddi bir sorunla karşılaşmanız mümkün değildir. Çamaşır makinesinin kazanının dönmemesinin, elektrik almaması, su boşaltımını sağlayamaması ve daha başkası problemlerinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bulaşık makinesinin bulaşıkları çizmesi, deterjan almaması ve daha farklı problemleri varsa yine firmamız başarılı ve kaliteli hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Buzdolabı ile ilgili tüm sorunlarda da yine firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız Yedek Parça Temini Konusunda Başarılı

Beyaz eşyalarla ilgili bazı sorunlar büyük olabilmektedir. Bu sorunlar ortaya çıktığı zaman yedek parça temini gibi ihtiyaçlar doğmaktadır. Subayevleri Arçelik servisi olarak yedek parça ihtiyacı olan bir beyaz eşyada bu parçanın temini konusunda da hızlı bir hizmeti sunmaktayız. Getireceğimiz yedek parçalar orijinal olmaktadır. Ve bu yedek parçalar ile ilgili yaşanabilecek tekrar bir sorun olduğu zaman firmamız ücretsiz olarak bu sorunu giderme konusunda Garanti vermektedir. Sunmuş olduğumuz hizmetlerde ve temin etmiş olduğumuz yedek parçalarda Garanti konusunda da sizlere yardımcı olarak hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat bizlerle iletişime geçerek beyaz eşya arıza giderme konusunda alanında uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Tıkla Acil Ara