Beko Teknik Servis
9 Nisan 2020

Sokullu Beko Servisi

Evlerde kullandığınız eşyalarınız çeşitli nedenlerden dolayı sağlıklı çalışmayıp bozulabiliyor. Kullandığınız tüm eşyalarda olduğu gibi elektronik beyaz eşyalarınıza bakım yaptırarak ömrünü uzatabilirsiniz. Bu durum sayesinde çeşitli arızaların önüne geçmiş olmuş olursunuz. Kullandığınız beyaz eşyaların işlevinin yetersiz kaldığı ve bozulma durumunda servis hizmetinin güvenilir bir firma tarafından yapılması gerekiyor.

Beyaz eşya servisi profesyonel bir hizmet sağlandığı zaman beyaz eşyalarınız ömrü hem uzar hem de daha sağlıklı şekilde kullanışlı hal kazanır. Evlerinizde kullandığınız beyaz eşyalarınızı uzun yıllar kullanarak, ömrünün uzun olmasını istiyorsanız hem arıza hem de genel bakımı için Sokullu Beko servisi hizmetini almanız gerekmektedir. Çankaya’nın Sokullu ilçesinde bulunan Beko servisi her türlü bakım ve servis hizmeti sağlıyor.

Buzdolabında Profesyonel Hizmet

Evlerimizde, iş yerlerinde günün 24 saati çalışan buzdolapları belirli süreden sonra işlevi zayıflayarak çalışmayacak duruma gelebiliyor. Buzdolabının en büyük özelliği gıdaları soğutarak bozulmamasını sağlamasıdır. Zaman geçtikçe buzdolabının uzun süre çalışması ve gerekli bakımın yapılmama durumunun olmasından kaynaklı sorunlar meydana geliyor. Bu geçici ve kalıcı bir durumdur. En kötüsü motor gücünü kaybederek bozulabiliyor.

Bu kalıcı bir kayıptır. Bu gibi durumların yaşanmaması için bakım işleminin yaptırılması gerekir. Uzman servis personellerimiz bunun problemleri Profesyonel olarak hizmet veriyor. Sokullu Beko servisi firmamız ile iletişime geçerek, gerekli tüm hizmeti alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Arızalarında Kalıcı Çözüm

Çamaşır makinesi günlük yaşantımızda en çok kullandığımız beyaz eşyaların başında geliyor. Hemen hemen iki günde bir sıkça çalıştırıp çamaşırlarınızı yıkıyoruz. Çamaşır makinelerinin zaman içinde birtakım problemler oluşabiliyor. Yaşanan en yaygın problemler; makinenin su alamaması, aşırı titremesi, deterjan yerinin köpük bırakması gibi sorunlar oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda vakit kaybetmeden mutlaka Sokullu Beko servisi ile iletişime geçmeniz gerekir.

Çünkü kalıcı bir problem olabilir. Hatta bakım yaptırmayanlar için motorun yanması gibi durumu söz konusudur. Yaşanan bu problemler servis personellerimiz tarafından kısa sürede giderilir. Bu hizmet kısa sürede gerçekleştiğinden çamaşır makineniz size güvenli bir şekilde teslim edilir. Sokullu Beko servisi donanımlı personel ekibine sahiptir. Her türlü bakım ve onarım işlemini kısa sürede gerçekleştirir.

Related Tags
Tıkla Acil Ara