Beko Teknik Servis
9 Nisan 2020

Subayevleri Beko Servisi

Günümüz teknolojisi gereği yaşam alanlarımızda birçok beyaz eşya kullanmaktayız. Beyaz eşyalarımız zaman içinde eskir ve eski performanslarını yitirir. Beyaz eşyalarımızdan olan buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi en çok kullandığımız cihazlar olup bakımları mutlaka yapılmalıdır. Arıza vermesi durumunda kendimiz çözümler üretip sorunun büyümesine sebep vermeden mutlaka uzman bir ekipten destek alınmalıdır.

Arıza ve bakım zamanlarında subayevleri beko servisi her zaman garantili bir şekilde cihazların bakımını sağlarken arızalarınızı da kısa sürede pratik bir şekilde çözmektedir. Arıza ve bakım ihtiyaçlarınızda firmamızı arayarak kısa bir bilgi istendikten sonra kaydınız açılır ve ekiplerimiz ilk uygun zamanda tarafınıza yönlendirilmek üzere hazır olurlar.

Beyaz Eşya Tamir Ve Yedek Parça Temini

Beyaz eşyalarınızın tamiri için subayevleri beko servisi olarak uzman ekiplerimizi donanımlı bir şekilde göndererek arızanın yerinde tespiti yapılmaktadır. Siz müşterilerimiz sorun olduğunda ya da bakım yapılacağı zaman kayıt açtırmanız yeterlidir. Yerinde tespiti yapılan cihazlarınızın tarafınıza bilgisi verilip isteğiniz doğrultusunda tamiri yapılır ya da yapılmaz. Tamamen müşteri isteği ve memnuniyeti ön planda tutulan çalışmalarımız ile pratik yollarla sorunları çözeriz. Arıza da yedek parça ihtiyacı göz önünde bulundurularak ekiplerimiz yanlarında getirmiş olurlar.

Yedek parça temini konusunda zaman sorunu yaşanmaz ve her zaman ekiplerimiz tedariklidir. Beyaz eşyalarınızın garanti süresi bitmiş olsa dahi ekiplerimiz çözülen arıza için 1 yıl garanti vermektedir. Bu 1 yıl süre zarfı içinde arıza oluşması ve parçalarda problem olması halinde ücretsiz bir şekilde satın almış olduğunuz firmalar gibi garanti kapsamında hizmet vermekteyiz.

Beyaz Eşya Servisi Fiyat Politikası

Cihazınızın belirlenen sorununa yönelik olarak fiyat bilgisi tarafınıza verilerek onay durumunda işlem yapılır. Cihazın bakımı ile ilgili bir işlem yapılacaksa bakım ücretleri uygun fiyatlar ile yapılır. Arıza belirlendikten sonra sabit bir ücret karşılığı yapılmaktadır. Eğer yedek parça temini olacaksa yedek parça fiyatı ve işçilik ücreti eklenerek ücret hesaplaması yapılmaktadır. Subayevleri beko servisi olarak müşterilerimize en uygun fiyat ile hizmet vermekte ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerini ön planda tutmaktayız.

Related Tags
Tıkla Acil Ara