Beko Teknik Servis
9 Nisan 2020

Şehitlik Beko Servisi

Her alanda olduğu gibi sürekli gelişen teknoloji sihirli değneğini beyaz eşyalar üzerinde de göstermektedir. Hem artan talebi karşılayabilmek hem de konfor beklentilerinin hızına yetişebilmek için gün geçtikçe birçok yeni ürünler üretilmektedir. Ürün çokluğu arızanın tespiti için alanında uzman bir servisle çalışmanızı gerektirir.

Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak ve bulaşık makinesi tamiri için çok düşünmenize gerek kalmadan Şehitlik Beko Servisi güvenle tercih edebilirsiniz. Tüm marka ve model beyaz eşyalarınıza orijinal parça değişimi yaparak garantili hizmet sunuyoruz. Şehitlik Beko Servisi her türlü bakım, onarım, montaj gibi arızalarınızı en iyi işçilikle yapmaktadır.

Beyaz Eşya Tamiri

Evimizdeki en gerekli ve hayatımızı kolaylaştırıcı beyaz eşyalar yıpranma payları da göz önüne alındığında garanti sürecinde ya da sonrasında bozulabilmektedir. Tabi ki her şeyde olduğu gibi servis seçimi yaparken de en iyisini isteriz. Öncelikle servisin işinde uzman olup; kalitesi, güvenilir olması ve orijinal ürün kullanılması, gerekirse yedek parça temini yapabilmesi gerekmektedir. Dayanıklı tüketim ürünleri olarak da adlandırılan beyaz eşyalarınızı, bize emanet edebilirsiniz. Alanında uzman teknik servis personellerimiz bizimle iletişime geçmeniz itibari ile sizlere en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Hata Arama

Beyaz eşyaları tamir ederken hatanın nerede olduğunu anlayabilmemiz için arıza kodlarını dikkate almamız gerekir. Böylece kısa zaman diliminde hızlı sorun tespiti hızlı teslimat başarısını gösterecektir. Arıza kodları her markada farklı olarak kodlanmış olabilir. Fakat arıza sorunu hepsinin aynıdır. Bu kodların anlamlarını bilmiyorsak kendi başımıza beyaz eşyaları daha da kurcalayıp bozmamalıyız.

En doğru ve güvenilir çözüm işinde uzman bir servise ulaşım sağlamaktır. Bunun içinde birçok seçenekler arasında ayrıcalığını ortaya koyan Şehitlik Beko Servisi tercih edebilirsiniz. Her zaman sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Şehitlik Beko Servisi, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için her marka ve modele beyaz eşya tamiri yapmaktadır.

Kesintisiz Hizmet

Beklenmedik durumda arıza gösteren beyaz eşyalarınıza tekrar kavuşabilmek için sizlerde aşağıda belirtilen irtibat numaralarımızdan bize ulaşım sağlayın. Şehitlik Beko Servisi olarak kaliteli, garantili, hesaplı ve profesyonel hizmet sunmaktayız.

Related Tags