Beko Teknik Servis
9 Nisan 2020

Şentepe Beko Servisi

Evlerimizde ve yaşadığımız alanlarda elektronik eşyalar ve beyaz eşyalar teknolojinin gelişmesi ile çok fazla kullanılmaktadır. Bu eşyalarımızın belli bir ömrü ve kullanım süreleri bulunmaktadır. Kullanım süreleri dolmaya başlayan ya da kullanım hatalarından kaynaklı olarak arıza oluşumu kaçınılmazdır. Aynı zamanda belli sürelerde bakımları da yapılması gereken beyaz eşyalarımızın mutlaka senede 1 kere bakımını yaptırmak cihazımızın ömrünü uzatırken çalışma verimini de arttıracaktır.

Şentepe beko servisi olarak cihazlarınıza bakım yaparak ömrünü uzatıp daha verimli halde çalışmalarını sağlayarak sizlere maddi anlamda tasarruf da sağlamış oluruz. Onarım esnasında gerekecek olan yedek parça değişimi için garantili ve orijinal yedek parça hizmetimizde bulunmaktadır.

Beyaz Eşya Tamiri Ve Garanti Kapsamı

Tamir ettiğimiz ürünler garanti kapsamında olmadıkları zaman uygun fiyatlı olarak cihazlarınıza hasar vermeden tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Şentepe beko servisi tüm ekip ve kadromuz deneyimli uzman kişilerden oluşmaktadır. Kaliteli, güvenli ve garanti vererek hizmet vermekte ve en hızlı şekilde arızalarınız için pratik çözümler üretmekteyiz. Arıza kaydınızı bırakmanız halinde uzman ekiplerimiz tarafınıza gelerek arıza olan cihazınızın arıza tespitini yerinde gelip yaparlar.

Arıza tespiti sonrası siz müşterilerimize bilgi verilir ve onay alımı olduktan sonra arıza sorunu çözülmek için onarım işlemi yapılır. Eğer değişmesi gereken yedek parça var ise garantili ve orijinal yedek parça temini sağlanır. Yedek parçalar garantili olduğu gibi uygun fiyatlı olarak tarafınıza sunulur. Genellikle sorun tespitini cihazını götürmeden yerinde tespitini sağlayan ekibimiz yerinde tespit olmadığı hallerde kısa süreliğine müşteriyi mağdur etmeyecek süre zarfında problemi kaynağından tespit ederek çözüm yolu bulmaktadır.

Ekiplerimiz özellikle fiyat anlamında uygun olması adına parça değiştirmeden pratik yollarla müşteri arızasını gidermeyi tercih ederler. Bakım yapılması ile ilgili mutlaka periyotları müşterimiz takip etmeli ve bakım zamanı geldiği zaman Şentepe beko servisi olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 çağrı kayıtlarımız açık olup ilk müsait olunduğu zaman ekiplerimiz arızaya yönlendirilmek için çalışmaktadırlar. Güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktan sizin memnuniyetinizi ön planda tutmaktan mutluluk duyarız.

Related Tags