Beko Teknik Servis
9 Nisan 2020

Ufuktepe Beko Servisi

Beko beyaz eşyaların tamiri ve teknik servisi hizmetini yürüten firmamız Beko marka her eşyanızın her türlü arızasını kısa sürede giderir.  Sahip olduğunuz her tür Beko beyaz eşyanızın bakımı için firmamızı tercih edebilirsiniz. Sektörde uzun yıllar boyunca hizmet veren firmamız sahip olduğu geniş müşteri kitlesi sayesinde son derece kaliteli hizmetler sunmaktadır. Ufuktepe ve yakın semtlerde gerekli olacak her türlü arıza probleminiz için firmamıza ulaşabilir ve hem onarım hem de parça değişimi gibi ihtiyaçlarınız için kısa sürede etkili hizmetler alabilirsiniz.

Beko Beyaz Eşyalarda Garantili Servis

Beyaz eşya firmaları eşya satış aşamasında belirli bir süre aralığında garanti hizmeti sunar. Bu süre boyunca o servisten hizmet almak mümkünken belirli tarihten itibaren üretici firmadan garantili servis sağlamak imkânsız hale gelir. Süresi dolan Beko beyaz eşyalarınızı garantili servis kapasitesinde bakıma vermek ve her türlü arızaya karşı profesyonel bir hizmet almak için Ufuktepe Beko servisi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz hizmetlerini birinci sınıf kalitede yürütmektedir. Bu kapsamda yılların deneyimi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ufuktepe Genelinde Etkili Servis Hizmeti

Çalışmalarını titizlikle yürüten personellerimiz Ufuktepe genelinde son derece profesyonel hizmetler yürütmektedir. Beko marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, bulaşık makinesi, LCD gibi her tür beyaz eşyanızın tamir ve onarım hizmetleri aynı gün içerisinde yerine getirilir. Teknik arıza başta olmak üzere her türlü motor arızaları ve meydana gelebilecek her türlü arıza durumu uzman personellerimiz tarafından yerinde giderilir. Eşyalarınız için gerekli yedek parça hizmeti adresinizde sizlere sunulur. Kısa sürede gerçekleştirilen servis hizmetinin ardından aynı gün içerisinde eşyalarınızı tekrar kullanmanız mümkün olur. Ufuktepe Beko servisi hizmetlerimizi tercih ederek sizler de eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Her Arızaya Karşı Üstün Çözüm

Beko beyaz eşyalar kalitesi nedeni ile uzun süre kullanım sunan eşyalardır. Kullanıma bağlı olarak meydana gelen arızaların birçoğu kısa sürede giderilebilir. Her eşyada meydana gelen farklı aksam ve sistem arızaları aynı titizlik ile onarılır ve eşyanız çalışır vaziyette sizlere teslim edilir. Siz de etkili bir hizmet almak ve güven duymak için Ufuktepe Beko servisi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Related Tags