Beko Teknik Servis
9 Nisan 2020

Ümitköy Beko Servisi

Beyaz eşyalar günlük yaşantımızın kolaylaştırmasını sağlayan eşyalardır. Uzun bir süre sonra sağlıklı şekilde çalışmama durumu olabiliyor. Her eşyada olduğu gibi elektronik beyaz eşyalarda da kullanım ömrüne bağlı olarak çeşitli arızalar meydana gelebiliyor. Beyaz eşya servisi için tercih edilen servis profesyonel olarak hizmet sağlarsa beyaz eşyalarınızın kullanım süresi uzun yıllar artacaktır. Ümitköy beko servisi beyaz eşyada ki arızayı çözerek kısa sürede çözüm odaklı hizmet veriyor. Başarı oranı %100 sağlıyor.

Profesyonel olarak hizmet veren firmamızın ekip kadrosu kemik kadrodur. Beko markalı beyaz eşyaların servisi ümitköy genelinde yapılıyor. Etkin hizmetleri ile güven sağlayan servis firmamız beyaz eşyalarınızda ki bütün genel bakım, tamir servis hizmetini yapıyor.

Beyaz Eşyalarınızda Profesyonel Servis

Günün 2,3 saatinde etkin olarak çalışan çamaşır makineleriniz bazı durumlardan kaynaklı hizmet sağlayamayacak duruma gelebiliyor. Bunun nedeni kullanıcı hataları ve çok fazla kullanılmasıdır. En önemlisi de periyodik olarak 6 ayda bir bakımının yapılmamış olmasıdır. Beko markalı çamaşır makinelerinde karşılaşılan sık problemler şu şekildedir

  • Su almaması
  • Suyu alır almaz geri boşaltması
  • Çalışma sırasında motorun şiddetli dönmesi ve aşırı titremesi
  • Deterjan haznesinde köpük olması

Gibi durumlar sık karşılaşılan problemlerdir. Bu durumların yaşanmaması için periyodik olarak 6 ayda bir bakımın yapılması gerekiyor. Fakat ne yazık ki bu durum ülkemizde çok fazla önemsenmiyor. Ümitköy Beko servisi firmamız bu konuda titizlikle çalışarak hizmet veriyor.

Buz Dolabı Arızalarında Kalıcı Çözüm Sağlıyoruz

Kullandığınız Beko markalı buzdolapları oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Bu yüzden sıkça tercih ediliyor. Fakat her eşyada olduğu gibi buzdolaplarında da belirli bir süre sonra arızalar meydana gelmektedir. En belirgin arıza türleri şu şekildedir.

  • Buz yapmama veya aşırı buz yapması (soğutucu arızaları)
  • Su akıntısı yapma
  • Kompresör arızaları
  • Motor arızaları

Gibi arızalar ne yazık ki belirli süre sonra yaşanıyor. Bu nedenle daha fazla ciddi sorunlar içeren arızaların oluşmaması için mutlaka beyaz eşya servisinin sağlanması gerekiyor. Ankara Çankaya’nın içerisinde olan ümitköy Beko servisi bu tür arızaları profesyonel olarak hizmet sağlıyor. Uzman ekip kadrosu sayesinde buzdolabı servisi başarılı şekilde sağlanmış oluyor. Beko markalı beyaz eşyalarınızı daha uzun ömürlü kullanmak için firmamız ile iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara