Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
2 Nisan 2020

Ufuktepe  Arçelik Servisi

Yıllar boyunca gelişen teknolojilerle evlerde iş yerlerinde kullanılan beyaz eşyalar konusunda bizlere çok kolaylık sağlamıştır. Ufuktepe Arçelik Servisi olarak sizlerin beyaz eşya konusunda yardımcı olmaktadır.

Evlerde hemen hemen birçok beyaz eşyanız ve el aletleriniz bozulmaktadır. Nerden arıza verdiğini tespit edemediğiniz için de bizleri aramaktasınız. Servisimiz bu konuda sizlere en sağlık biçimde hizmetlerini sunuyor.

Beyaz Eşyaların Bozulma Sebepleri

Eşyalarınızın bozulma sebeplerinden biri olarak çamaşır makinesinden örnek verecek olursak hortum yırtık olabilir, elektriksel arıza verebilir ya da kireçlenme olabilir. Makineniz yeni teknoloji ürünü ise resetle tuşuyla cihazı eski haline getirebilirsiniz yapabilirsiniz. Resetleme yapıldıktan sonra yeniden arıza veriyorsa derhal Ufuktepe Arçelik servisi aramanız yeterli olacaktır. Firmamız da bulunan personeller kendi yetki alanında uzman olup titiz bir şekilde çalışmaktadırlar.

Size hızlı yöntemle çözüp teslim etmektedirler. Arızalanan ürünleriniz için servisimizi arayarak hızlı bir şekilde yetkili arkadaşlarımızı yönlendirerek evlerinize gelip bozulan ve arıza verilen beyaz eşyalarınızı en uygun ve hızlı bir şekilde onarımını yapıp size sunmaktadır. Bu konuda içiniz rahat olsun size uzun yıllar kullanılacak beyaz eşyalarınız için garanti vermekteyiz. Firmamız da ki çalışan personellerimiz gerçekten işinin ehli olmasının yanı sıra tamir bakım konusunda özenle titizlikle çalışıp tekrar sorun vermeyecek şekilde yapmaktadırlar.

Sektörde Tek Numarayız

Ufuktepe Arçelik servisi Ankara’nın Keçiören Mahallesi’nde yer almakta olup size sunulacak hizmetler için hazır bir şekilde yer almaktadır. Bozulan ve arızalanan beyaz eşyalarınız için gereken yedek parça konusunda firmamız tarafından en hızlı şekilde sağlanmaktadır. Firmamızdan getirilen yedek parça makinenize uzun süreli bozulmama garantisi vermektedir. Getirilen parçanın maliyeti konusunda sizin bütçenize uygun ve fiyat konusunda anlaşma sağlanmaktadır. Onarım yapılan beyaz eşyalarınız da uzun kullanım ömrü garantisi her zaman vermekteyiz. Sağlıklı bir şekilde ürünlerinizi teslim etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman ön planda yer almaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetler birçok evler de güzel bir şekilde karşılanıp güler yüzlü olup arızalarınızın en hızlı şekilde giderilmesi size sunulan hizmetin kaliteli olduğunu göstermektedir. Bozulan eşyalarınız için bizi her zaman tercih edebilirsiniz.

Tıkla Acil Ara