Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
2 Nisan 2020

Ümitköy Arçelik Servisi

Hayatımızı kolaylaştıran ve gün geçtikçe daha modern ve çeşitli hale gelen beyaz eşyalar gündelik hayatımızın her alanındaki vaz geçilmez yardımlarımızdır. Temizlik, soğutma, ısınma ve yemek pişirme işlerimiz için kullandığımız beyaz eşyalarınızın bozulması durumu tüm düzeninizi alt üst etmektedir. Böyle durumlarda ihtiyacınız olan tecrübeli, güvenilir ve deneyimli bir beyaz eşya servisi ile iletişime geçerek yardım ve destek almaktır. Ümitköy Arçelik Servisi her türlü bakım, onarım ve tamirat işlerinizi özenle yapmaktadır.

Beyaz Eşyalarınızda En Sık Görülen Sorunlar

Gün geçtikçe modernleşen beyaz eşyaların işlevleri de artmaktadır. Fakat arıza çıkarmaları durumda bütün işlerimiz aksar ve hemen müdahale edilerek sorun çözülmelidir. Kullanılan yöntemler modern olmalı ve orijinal yedek parçalar kullanılarak tamirat işlemi yapılmalıdır. Arçelik markalı beyaz eşyalarınızla ilgili yaşadığınız sorunlar, bakım, onarım, tamirat ve yedek parça ihtiyaçlarınız için Ümitköy Arçelik Servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Bizimle görüştükten sonra tecrübeli ve güler yüzlü elemanlarımız size yönlendirilecektir, elemanlarımız size hızlı bir şekilde ulaşarak arızanızı ve çözümünü tespit etmektedir. Yerinde çözülemeyen sorunlarda beyaz eşyanız servis merkezimize götürülerek burada sorunun ne olduğu tespit edilmektedir. Onayınızın alındıktan sonra gerekli müdahale ve parça değişimi yapılarak beyaz eşyanız size teslim edilir.  Tamirat sırasında değişimi yapılan bütün parçalarımız orijinal ve garantilidir. Çamaşır makinelerinde çok sık görülen arızalar, sıkmama, su akıtma, gürültülü çalışma, iyi yıkamama ve ısıtmama gibi durumlardır. Bulaşık makinelerinde, su boşaltamama, kirli bırakma, deterjanı almama ve tuşların çalışmaması şeklindedir. Buzdolapları soğutma sorunu ve kâr yapma sıkıntısı, kombilerin ısıtmaması gibi sorunlar en çok karşılaşılan sıkıntılardır. Bu ve bunun gibi her türlü Arçelik beyaz eşyalarınızla ilgili sorunlarınızda firmamızla iletişime geçerek destek ve yardım alabilirsiniz.

Ümitköy Arçelik Servisi Hizmetinizde

Son derece deneyimli ve bilgili eleman kadromuz arıza ve sorunun tespitini yaparak çözüm bulmaktadır. Bu hizmeti en ekonomik ve hızlı şekilde yaparak sorununuzu çözmektedir. Modern ve kaliteli teknikler kullanarak faaliyet gösteren firmamız teknolojik gelişmeleri takip etmeye devam etmektedir. Sizlere daha iyi hizmet vermek için kendimizi geliştirmeye devam ediyor ve sizleri de Ümitköy Arçelik Servisi hizmetleri için firmamıza bekliyoruz.

Tıkla Acil Ara